Kampania i kolekcja marki Freya na wiosnę i lato 2011

Freya to jedna z najpopularniejszych i najlepszych marek bieliźniarskich. W ofercie znajdują się piękne biustonosze do miseczki K i od obwodu 60, a to wszystko przy przemyślanych i komfortowych fasonach. Zobaczcie co znajdziecie w najnowszej kolekcji!
Kampania i kolekcja marki Freya Freya to jedna z najpopularniejszych i najlepszych marek bieliźniarskich Freya to jedna z najpopularniejszych i najlepszych marek bieliźniarskich. W ofercie znajdują się piękne biustonosze do miseczki K i od obwodu 60. Bielizna Freya cieszy się ogromnym powodzeniem za sprawą bardzo dużej rozmiarówki i zachowanej przy tym estetyki. Kobiety, które narzekają na brak wyboru pośród modeli z większą miseczką, z pewnością nie dotarły jeszcze do półek z produktami tej marki! Miseczka do K, obwód od 60, piękne i kobiece fasony oraz kolekcje zmieniające się co sezon. Do tego komfort, bardzo przemyślane konstrukcje i żadnego bólu pleców czy ramion podczas noszenia - to bielizna bliska ideałowi! W kolekcji znajdziecie potrzebne wszystkim kobietom odcienie cieliste i bezszwowe miseczki, a do tego kobiece i romantyczne koronki, intensywne odcienie dla znudzonych klasycznymi kolorami i odrobinę radosnych wiosennych wzorów, które odmienią charakter szuflady z bielizną!

Bielizna Freya cieszy się ogromnym powodzeniem za sprawą bardzo dużej rozmiarówki i zachowanej przy tym estetyki. Kobiety, które narzekają na brak wyboru pośród modeli z większą miseczką, z pewnością nie dotarły jeszcze do półek z produktami tej marki! Miseczka do K, obwód od 60, piękne i kobiece fasony oraz kolekcje zmieniające się co sezon. Do tego komfort, bardzo przemyślane konstrukcje i żadnego bólu pleców czy ramion podczas noszenia - to bielizna bliska ideałowi!

Freya na wiosnę i lato 2011, stanik biustonosz, majtki, bielizna, kolekcja

Bielizna Freya na wiosnę i lato 2011

W kolekcji znajdziecie potrzebne wszystkim kobietom odcienie cieliste i bezszwowe miseczki, a do tego kobiece i romantyczne koronki, intensywne odcienie dla znudzonych klasycznymi kolorami i odrobinę radosnych wiosennych wzorów, które odmienią charakter szuflady z bielizną!

Specjalnie dla Was umieściłyśmy w GALERII zdjęcia z ciekawej kampanii z telewizorami i całą kolekcję Freya na wiosnę i lato 2011. Pod każdym obrazkiem znajdziecie nazwę modelu - jeśli któryś Wam się spodoba, spiszcie go i wyruszcie na poszukiwania. Bieliznę tej marki można zakupić również w e-butikach, na przykład: bradea.pl, intimo4you.com, berkana.pl, ladysplace.pl, bieliznakrakow.pl, bra-dreams.pl czy ebras.pl.

Jeśli jesteście posiadaczkami biustonosza tej marki, koniecznie napiszcie jaki to model i jak się sprawuje!

Czytaj dalej:

stanik, biustonosz, brafitting, mierzenie, dobór rozmiaru

Jak dobrze wybrać biustonosz? To proste!

Więcej o: