Nowe modele kostiumów kąpielowych Cropp

Przedstawiamy świeżą kolekcję strojów marki Cropp dla wielbicielek wzorów, intensywnych kolorów, marynarskich pasków i zwierzęcych motywów.
Nowe modele kostiumów kąpielowych Cropp Stroje dla wielbicielek kolorów, marynarskich pasków i zwierzęcych motywów "Słoneczny Patrol" to kolekcja strojów kąpielowych Cropp. Znalazły się w niej kostiumy w intensywnych kolorach, z motywami marynarskimi i wzorami zwierzęcymi. Znana marka przygotowała na ten sezon nową kolekcję kostiumów kąpielowych, którą nazwano "Słoneczny Patrol Croppa". Znalazły się w niej cztery rodzaje bikini - jedne z biustonoszem w stylu bandeau, pozostałe klasyczne. Pierwszy jest w odcieniach turkusu i czerni. Zdobi go motyw pasków zebry. Po środku umieszczono ramiączko zaplecione w warkocz, które zawiązujemy za szyją. Wszystkie końce sznureczków ozdobiono czarnymi koralikami. Pozostałe modele mają fason klasycznego bikini. Dwa z nich mają typowo marynarską stylistykę. Zdobią je pasy w bieli, czerwieni i odcieniach niebieskiego. Dodatkowo na figach umieszczono malutkie kotwice, delfina, statek, rekina i gwiazdki. Ostatnia propozycja to tęczowa szachownica, która z pewnością skusi radosne kobiety lubiące wyróżniać się z tłumu.

Znana marka przygotowała na ten sezon nową kolekcję kostiumów kąpielowych, którą nazwano "Słoneczny Patrol Croppa". Znalazły się w niej cztery rodzaje bikini - jedne z biustonoszem w stylu bandeau, pozostałe klasyczne.

Pierwszy jest w odcieniach turkusu i czerni. Zdobi go motyw pasków zebry. Po środku umieszczono ramiączko zaplecione w warkocz, które zawiązujemy za szyją. Wszystkie końce sznureczków ozdobiono czarnymi koralikami.

Nowe kostiumy kąpielowe w kolekcji Cropp, bikini, wzory, strój kąpielowy, lato 2011

Bikini Cropp: góra 24,90 zł, dół 29,90 zł

Pozostałe modele mają fason klasycznego bikini. Dwa z nich mają typowo marynarską stylistykę. Zdobią je pasy w bieli, czerwieni i odcieniach niebieskiego. Dodatkowo na figach umieszczono malutkie kotwice, delfina, statek, rekina i gwiazdki. Ostatnia propozycja to tęczowa szachownica, która z pewnością skusi radosne kobiety lubiące wyróżniać się z tłumu.

Gdy patrzymy na to kolorowe szaleństwo nie możemy doczekać się beztroskiego plażowania w pełnym słońcu, a Wy?

Czytaj dalej:

Najmodniejsze stroje kąpielowe prosto z wybiegów, kostiumy kąpielowe, bikini, modelki, pokazy mody, wiosna 2011, lato 2011, inspiracje, trendy, nasycone kolory, wzory, stroje jednoczęściowe, kostiumy dwuczęściowe

Najmodniejsze stroje kąpielowe prosto z wybiegów

Więcej o: