PUPA Blue Paradise

Odważnie wkraczamy w świat letniego makijażu. Liczy się kolor, i pomysł jak go wykorzystać przy lekkiej, letniej opaleniźnie.
PUPA Blue Paradise Odważnie wkraczamy w świat letniego makijażu. Liczy się kolor i pomysł PUPA dla wszystkich wielbicielek wakacyjnych, i plażowych jeśli ktoś lubi, makijaży, przygotowała fantastyczne zestawy kolorystyczne - zestaw Blue Paradise. PUPA dla wszystkich wielbicielek wakacyjnych, i plażowych jeśli ktoś lubi, makijaży, przygotowała fantastyczne zestawy kolorystyczne. Odnajdziemy tu tropikalne kolory morskiej wody, piasku i rafy koralowej. W lazurowych opakowaniach w kolorze nieba. Kolekcja już jest dostępna w sklepach, w sam raz by spakować ją do walizki. Znajdziecie w niej: - Luminys Baked Eyeshadow Dual Purpose - 4 nowe, perłowe kolory wypiekanych cieni do powiek pozwolą stworzyć egzotyczny makijaż oczu. - Multiplay Triple Purpose Eye Pencil - kredka do oczu z gumką. Intensywne kolory kredek idealnie pasują do cieni Luminys z letniej kolekcji. Kremowa konsystencja stworzona na bazie olejków silikonowych sprawia, że kredkę Multiplay można łatwo i precyzyjnie nałożyć na powiekę. Dzięki zawartości olejku z jojoby, nasion bawełny oraz witaminy E posiada właściwości nawilżające i łagodzące. - Lip Perfection Natural Shine - 3 nowe kolory błyszczyka zawierają złote drobinki, które połyskują w słońcu. Błyszczyk optycznie powiększa usta i sprawia, że stają się one bardziej ponętne i kuszące. Dzięki zawartości witaminy E i olejku z ryżu nawilża oraz chroni usta przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. - Lasting Color - lakier do paznokci w 3 niezwykle modnych odcieniach zmysłowego błękitu. Zapewnia intensywny i błyszczący kolor, szybko wysycha. - Shimmering Oil - suchy olejek o zmysłowym zapachu pięknie podkreśla opaleniznę i rozświetla skórę na ramionach, nogach, dekolcie i twarzy. Lekka, nieklejąca się konsystencja nie pozostawia śladów na ubraniach. Dzięki zawartości witaminy E, olejku jojoba i filtrów przeciwsłonecznych (SPF10) chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz sprawia, że staje się ona bardziej miękka, gładka i nawilżona.

PUPA dla wszystkich wielbicielek wakacyjnych, i plażowych jeśli ktoś lubi, makijaży, przygotowała fantastyczne zestawy kolorystyczne. Odnajdziemy tu tropikalne kolory morskiej wody, piasku i rafy koralowej. W lazurowych opakowaniach w kolorze nieba.

Wypiekanie cienie w kolorach Niebieskiej Laguny, miękkie kredki do oczu, koralowe błyszczyki, nabłyszczacz do twarzy i lakiery do paznokci, które mienią się wszystkimi kolorami oceanu.

Kolekcja już jest dostępna w sklepach,w sam raz by spakować ją do walizki. Znajdziecie w niej:

Luminys Baked Eyeshadow Dual Purpose
Wypiekane cienie do powiek

4 nowe, perłowe kolory wypiekanych cieni do powiek pozwolą stworzyć egzotyczny makijaż oczu.

Dla uzyskania mniej lub bardziej intensywnego makijażu cienie Luminys mogą być stosowane na sucho lub mokro.

Cena detaliczna: 56 zł

Cienie do powiek do stosowania na mokro i na sucho, 56 zł

MultiplayTriple Purpose Eye Pencil
Kredka do oczu z gumką

Intensywne kolory kredek idealnie pasują do cieni Luminys z letniej kolekcji.

Kremowa konsystencja stworzona na bazie olejków silikonowych sprawia, że kredkę Multiplay można łatwo i precyzyjnie nałożyć na powiekę.

Dzięki zawartości olejku z jojoby, nasion bawełny oraz witaminy E posiada właściwości nawilżające i łagodzące.

Cena detaliczna: 43 zł

Lip Perfection Natural Shine
Błyszczyk do ust

3 nowe kolory błyszczyka Lip Perfection Natural Shine zawierają złote drobinki, które połyskują
w słońcu.

Błyszczyk optycznie powiększa usta i sprawia, że stają się one bardziej ponętne i kuszące.

Dzięki zawartości witaminy E i olejku z ryżu nawilża oraz chroni usta przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Cena detaliczna: 60 zł

Lasting Color
Lakier do paznokci

Lakier do paznokci w 3 niezwykle modnych odcieniach zmysłowego błękitu.

Zapewnia intensywny i błyszczący kolor, szybko wysycha.

Cena detaliczna: 23 zł

Shimmering Oil

Suchy olejek do twarzy i ciała

Suchy olejek o zmysłowym zapachu pięknie podkreśla opaleniznę i rozświetla skórę na ramionach, nogach, dekolcie i twarzy.

Lekka, nieklejąca się konsystencja nie pozostawia śladów na ubraniach.

Dzięki zawartości witaminy E, olejku jojoba i filtrów przeciwsłonecznych (SPF10) chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz sprawia, że staje się ona bardziej miękka, gładka i nawilżona.

Cena detaliczna: 120 zł

Więcej:

Diva, Club Tropicana

Tropikalna biżuteria w diva

Więcej o: