Biustonosze: czas na wzory i kolory!

Moda z wybiegów skutecznie przedostaje się do życia codziennego. Co powiecie, by trend na desenie i nasycone barwy zawitał w szufladach z bielizną? Przygotowałyśmy aż 70 propozycji, które z pewnością Was skuszą!
Biustonosze: czas na wzory i kolory! Na pokazach bielizny na wiosnę i lato pojawiło się sporo kolorowych propozycji Na pokazach bielizny na wiosnę i lato pojawiło się sporo kolorowych propozycji. Najmodniejsze są odcienie koralowego, pomarańczowego, żółtego i niebieskiego Moda z wybiegów skutecznie przedostaje się do życia codziennego. Co powiecie, by trend na desenie i nasycone barwy zawitał w szufladach z bielizną? Na wybiegach, także tych bieliźniarskich, na wiosnę i lato 2011 pojawiło się sporo kolorowych propozycji. Poza koronkami i przezroczystościami, to jeden z najgorętszych trendów sezonu. Najmodniejsze są odcienie koralowego, pomarańczowego, żółtego i niebieskiego, ale pojawia się także bardziej klasyczny róż, fiolet, granat i czerwień. Niestety, te najbardziej pożądane przez fashionistki barwy są najtrudniej dostępne. Z pewnością dzieje się tak dlatego, że kobiety nie mają odwagi i najczęściej wybierają bezpieczny beż, biel i czerń. Może jednak warto zaszaleć i znaleźć miejsce na choć jeden biustonosz inspirowany owocami? Do tęczowego szaleństwa skutecznie zachęca pokaz domu mody Etam. Na ciepły sezon pojawiły się w nim propozycje z, najczęściej monochromatycznymi, stylizacjami w odcieniach śliwek, brzoskwiń, bananów, mięty i morskiej wody. Do tego mnóstwo kolorowych wzorów inspirowanych dżunglą i kwiatami.

Na wybiegach, także tych bieliźniarskich, na wiosnę i lato 2011 pojawiło się sporo kolorowych propozycji. Poza koronkami i przezroczystościami, to jeden z najgorętszych trendów sezonu.

Najmodniejsze są odcienie koralowego, pomarańczowego, żółtego i niebieskiego, ale pojawia się także bardziej klasyczny róż, fiolet, granat i czerwień. Niestety, te najbardziej pożądane przez fashionistki barwy są najtrudniej dostępne. Z pewnością dzieje się tak dlatego, że kobiety nie mają odwagi i najczęściej wybierają bezpieczny beż, biel i czerń. Może jednak warto zaszaleć i znaleźć miejsce na choć jeden biustonosz inspirowany owocami?

stanik, kolor, biustonosz, wzór, kolorowo, wzorzyście, nasycone barwy, fluo, w kwiaty

Do tęczowego szaleństwa skutecznie zachęca pokaz domu mody Etam. Na ciepły sezon pojawiły się w nim propozycje z, najczęściej monochromatycznymi, stylizacjami w odcieniach śliwek, brzoskwiń, bananów, mięty i morskiej wody. Do tego mnóstwo kolorowych wzorów inspirowanych dżunglą i kwiatami.

stanik, kolor, biustonosz, wzór, wzorzyście, kolorowo, w kwiaty, pomarańczowy, fioletowy, pomarańczowy, nasycone barwy

Jeśli nie wiecie gdzie szukać modnych biustonoszy, zajrzyjcie do naszej GALERII. Umieściłyśmy w niej 70 kolorowych modeli dostępnych w polskich sklepach i e-butikach. Warto się skusić, taka bielizna nie tylko cieszy oko, ale i pięknie wyglądają na opalonym od letniego słońca ciele...

Więcej o: