Topshop otwiera pierwsze tajne sklepy

Topshop postanowił przystąpić do limitowanej sprzedaży w tzw. 'tajnych strefach' w swoich sklepach w Londynie i Nowym Jorku.
Topshop otwiera pierwsze tajne sklepy Topshop Boutique zaprojektował 30 modeli specjalnie dla Secret Shop. Topshop postanowił przystąpić do limitowanej sprzedaży w tzw. "tajnych strefach" w swoich sklepach w Londynie i Nowym Jorku. 26 maja w londyńskim sklepie Topshop na Oxford Circus i w salonie w Nowym Jorku, zostanie na 2 tygodnie wydzielona specjalna, odgrodzona strefa (rodzaj pop-up shop), w której będą sprzedawane ubrania linii Topshop Boutique oraz stroje powstałe we współpracy z różnymi młodymi projektantami. Topshop Boutique zaprojektował 30 modeli specjalnie dla Secret Shop - znajdziemy tam cudowne haftowane bluzki, delikatne, zwiewne, białe sukienki w stylu vintage i piękną, inspirowaną stylem Fridy Kahlo suknię z meksykańskimi motywami na zdobieniach. Do hitów będą należały na pewno plecione, usztywnione walizki i kuferki, rodem z "Ani z Zielonego Wzgórza". Znajdziemy tu też akcesoria sygnowane m.in. przez nazwiska: Meadham Kirchhoff, Nasir Mazhar, Maria Francesca Pepe, Emma Cook, Ann-Sofie Back, Michael Van Der Ham i Pamela Love. Znajdziemy tam także projekty Toma Scotta i Been d'Hygere, którzy projektują dla linii Topshop Emerge. Zakupowa przestrzeń zostanie oddzielona od reszty sklepu specjalnymi aranżacjami kwiatowymi. W środku towar zostanie rozmieszczony w szklanych gablotach i na antycznych meblach. Oprócz ubrań, asortyment obejmie akcesoria, biżuterię, dodatki do domu, zaprojektowane specjalnie na potrzeby marki. Wiele z nich zostało wykonanych ręcznie, bo marce zależało by stworzyć unikatowy skład towarów. W galerii znajdziecie zdjęcia rzeczy, które będą dostępne w tylko dwóch sklepach na całym świecie. Ceny na razie nie są znane, a rzeczy nie będzie można kupić nawet przez Internet, jednak jeśli będziecie w tym czasie w okolicy...

26 maja w londyńskim sklepie Topshop na Oxford Circus i w salonie w Nowym Jorku, zostanie na 2 tygodnie wydzielona specjalna, odgrodzona strefa (rodzaj pop-up shop), w której będą sprzedawane ubrania linii Topshop Boutique oraz stroje powstałe w kolaboracji z różnymi młodymi projektantami. Topshop Boutique zaprojektował 30 modeli specjalnie dla Secret Shop - znajdziemy tam cudowne haftowane bluzki, delikatne, zwiewne, białe sukienki w stylu vintage i piękną, inspirowaną stylem Fridy Kahlo suknię z meksykańskimi motywami na zdobieniach. Do hitów będą należały na pewno plecione, usztywnione walizki i kuferki, rodem z "Ani z Zielonego Wzgórza"

Znajdziemy tu też akcesoria sygnowane m.in. przez nazwiska: Meadham Kirchhoff, Nasir Mazhar, Maria Francesca Pepe, Emma Cook, Ann-Sofie Back, Michael Van Der Ham i Pamela Love. Znajdziemy tam także projekty Toma Scotta i Been d'Hygere, którzy projektują dla linii Topshop Emerge.

Piękna sukienka w stylu vintage od Topshop Boutique

Zakupowa przestrzeń zostanie oddzielona od reszty sklepu specjalnymi aranżacjami kwiatowymi. W środku towar zostanie rozmieszczony w szklanych gablotach i na antycznych meblach. Oprócz ubrań, asortyment obejmie akcesoria, biżuterię, dodatki do domu, zaprojektowane specjalnie na potrzeby marki. Wiele z nich zostało wykonanych ręcznie, bo marce zależało by stworzyć unikatowy skład towarów..

W galerii znajdziecie zdjęcia rzeczy, które będą dostępne w tylko dwóch sklepach na całym świecie. Ceny na razie nie są znane, a rzeczy nie będzie można kupić nawet przez Internet, jednak jeśli będziecie w tym czasie w okolicy...

Jak podoba wam się idea sklepów tymczasowych?

Więcej:

Topshop, Dress Up

Topshop Dress Up - kolekcja sukienek imprezowych

Co sądzicie o sklepach typu pop-up shops?
Więcej o: