Koronki w wydaniu letnim

Lżejsze, mniej zobowiązujące, do noszenia na co dzień.
Koronki w wydaniu letnim Lżejsze, mniej zobowiązujące, do noszenia na co dzień W tym sezonie Dolce & Gabbana odczarowali koronki - pokazali, że można je nosić na co dzień, bez efektu przestylizowania. Sekret? Jasne tonacje. Koronki kojarzą się głównie ze stylowymi sukniami z lat 20., w wydaniu eleganckim lub prowokacyjnymi, kampowymi stylizacjami z lat 80. - raczej wieczorowymi, ciężkimi, gotyckimi. W tym sezonie zostały odczarowane. Dolce & Gabbana nadali im lekkości i pokazali, jak nosić je na co dzień. W wiosenno - letniej kolekcji dominuje biel, a modelki prezentują stylowe sukienki koktajlowe, które sprawdzą się nie tylko podczas eleganckiej kolacji, ale również w ciągu dnia - bez poczucia przestylizowania. Pora więc zdetronizować koronki i wprowadzić je do codziennej garderoby. Czerń zamienić na biel lub pastele, postawić na dziewczęce fasony, bufki czy falbanki. Koronki świetnie uzupełni jeans - nieważne czy to będą szorty - jak na naszym kolażu - czy jeansowa kurtka, a może nawet denimowa koszula, która jest hitem tego sezonu.

Koronki kojarzą się głównie ze stylowymi sukniami z lat 20., w wydaniu eleganckim lub prowokacyjnymi, kampowymi stylizacjami z lat 80. Raczej wieczorowe, ciężkie, gotyckie.

W tym sezonie zostały odczarowane. Dolce & Gabbana nadali im lekkości i pokazali, jak nosić je na co dzień. W wiosenno - letniej kolekcji dominuje biel, a modelki prezentują stylowe sukienki koktailowe, które sprawdzą się nie tylko podczas eleganckiej kolacji, ale również w ciągu dnia - bez poczucia przestylizowania.

Pora więc zdetronizować koronki i wprowadzić je do codziennej garderoby. Czerń zamienić na biel lub pastele, postawić na dziewczęce fasony, bufki czy falbanki. W wydaniu bardziej eleganckim można je nosić z dużą ilością biżuterii, ale my proponujemy oswoić się z nimi przede wszystkim na co dzień. Koronki świetnie uzupełni jeans - nieważne czy to będą szorty - jak na naszym kolażu - czy jeansowa kurtka, a może nawet denimowa koszula, która jest hitem tego sezonu. Do tego proponujemy kolorowe dodatki - tak powstanie eklektyczny, modny zestaw, w sam raz na lato 2011.

W galerii zdjęćznajdziecie przegląd letnich, koronkowych ciuchów prosto z najnowszych kolekcji.

W skład kolażu wchodzi: bluzka Wallis ok. 130zł, szorty Pull&Bear 89,90zł, okulary New Look ok 22zł, opaska Topshop ok 32zł, buty Pull&Bear 339zł, bransoletki H&M 21zł, kopertówka Topshop 89zł

Więcej:

Fokus na: landrynki