Kolorowe zegarki Nixon

Kolorowa stylizacja wymaga bycia na czasie. A w tym na pewno pomogą nam kolorowe zegarki Nixon.
Kolorowe zegarki Nixon Zegarki w wiosennych kolorach. W tym sezonie także zegarki powinny być wielokolorowe. Amerykańska firma Nixon przygotowała kolekcję niezwykłych zegarków dla aktywnych ludzi. Kolorowa stylizacja wymaga bycia na czasie. A w tym na pewno pomogą nam kolorowe zegarki Nixon. W tym sezonie także zegarki powinny być wielokolorowe. Sklep internetowy Urban Flavours apeluje - to czas na zegarki! Jeśli chcecie wyróżniać się w tłumie i lubicie zwracać na siebie uwagę, zainwestujcie w nowoczesne, miejskie zegarki amerykańskiej marki Nixon. Świetnie pasują do aktywnych kobiet, uprawiających sporty, będą też dobrze wyglądały na męskim nadgarstku. Fanki dobrych akcesoriów ucieszy fakt, że w sklepie pojawiły się właśnie nowe modele Nixona: Newton, Newton Digital, Rubber Re-run i Time Teller P. W zależności od modelu występują w różnych intensywnych barwach jak żółć, odcienie fioletu, turkus, róż, a także w kolorze białym, granatowym i czarnym. Zegarki Nixon wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Mechanizm, w zależności od modelu, to wyposażony w dwie lub trzy wskazówki kwarc japoński z lampką diodową lub elektroniczny z podświetleniem, datownikiem, kalendarzem itp. Koperta wykonana jest z wtopionego polikarbonatu lub stali nierdzewnej, a szkiełko mineralne utwardzane lub kryształowe. Bransoleta jest sylikonowa lub poliuretanowa ze szlufką z blokadą, klamra stalowa, nierdzewna, wykonana z poliuretanu. Wszystkie zegarki z oferty sklepu Urbanflavours.pl są wodoszczelne od 30 do 100 metrów. Kosztują 279 zł, 399 zł i 519 zł.

W tym sezonie także zegarki powinny być multikolorowe. Sklep internetowy Urban Flavours apeluje - to czas na zegarki!

Jeśli chcecie wyróżniać się w tłumie i lubicie zwracać na siebie uwagę, zainwestujcie w nowoczesne, miejskie zegarki amerykańskiej marki Nixon. Świetnie pasują do aktywnych kobiet, uprawiających sporty, będą też dobrze wyglądały na męskim nadgarstku.

Fanki dobrych akcesoriów ucieszy fakt, że w sklepie pojawiły się właśnie nowe modele Nixona: Newton, Newton Digital, Rubber Re-run i Time Teller P.

Prosta forma, ostry kolor, Nixon, 279 zł

W zależności od modelu występują w różnych intensywnych barwach jak żółć, odcienie fioletu, turkus, róż, a także w kolorze białym, granatowym i czarnym.

Zegarki Nixon wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Mechanizm, w zależności od modelu, to wyposażony w dwie lub trzy wskazówki kwarc japoński z lampką diodową lub elektroniczny z podświetleniem, datownikiem, kalendarzem itp. Koperta wykonana jest
z wtopionego polikarbonatu lub stali nierdzewnej, a szkiełko mineralne utwardzane lub kryształowe. Bransoleta jest sylikonowa lub poliuretanowa ze szlufką z blokadą, klamra stalowa, nierdzewna, wykonana z poliuretanu.

Wszystkie zegarki z oferty sklepu urbanflavours.pl są wodoszczelne od 30 do 100 metrów.

Więcej:

Swatch, New Gent Collection

Swatch New Gent Collection