Pierścionki SIX

Bogactwo wzorów i kolorów w niewielkiej cenie.
Pierścionki SIX Bogactwo wzorów i kolorów w niewielkiej cenie W tym sezonie w SIX znajdziecie duży wybór biżuterii inspirowanej stylem etnicznym. Coś dla siebie znajdą również fanki minimalizmu i stylu romantycznego W tym sezonie w SIX znajdziecie duży wybór biżuterii inspirowanej stylem etnicznym. Gięte, metalowe obrączki, zdobione motywami kwiatowymi, wysadzane oczkami w kolorach ziemi, przypominającymi kamienie szlachetne. Coś dla siebie znajdą również fanki minimalizmu. Prostota wcale nie musi oznaczać rezygnacji z biżuterii. Można wybrać pierścionek z dużym oczkiem w intensywnym kolorze, który świetnie podkreśli stylizację, ale bez wrażenia przeładowania. Jeśli efekt przeładowania Wam nie przeszkadza, możecie wybrać kilka połączonych ze sobą pierścionków lub nosić wiele na jednym palcu, zestawiając je w najbardziej zaskakujący sposób. Ten trend utrzymuje się już kolejny sezon. W SIX pojawiło się również wiele biżuterii w stylu romantycznym - na palcach nosimy serca, obrączki z napisem Love, kokardki i kwiaty w przeróżnych wydaniach - z materiału, metalu, zdobione koralikami lub cyrkoniami.

W tym sezonie w SIX znajdziecie duży wybór biżuterii inspirowanej stylem etnicznym. Gięte, metalowe obrączki, zdobione motywami kwiatowymi, wysadzane oczkami w kolorach ziemi, przypominającymi kamienie szlachetne.

Coś dla siebie znajdą również fanki minimalizmu. Prostota wcale nie musi oznaczać rezygnacji z biżuterii. Można wybrać pierścionek z dużym oczkiem w intensywnym kolorze, który świetnie podkreśli stylizację, ale bez wrażenia przeładowania.

Jeśli efekt przeładowania Wam nie przeszkadza, możecie wybrać kilka połączonych ze sobą pierścionków lub nosić wiele na jednym palcu, zestawiając je w najbardziej zaskakujący sposób. Ten trend utrzymuje się już kolejny sezon.

W SIX pojawiło się również wiele biżuterii w stylu romantycznym - na palcach nosimy serca, obrączki z napisem Love, kokardki i kwiaty w przeróżnych wydaniach - z materiału, metalu, zdobione koralikami lub cyrkoniami.

W galerii znajdziecie ofertę sklepu wraz z cenami.

Więcej:

Szale i chusty na wiosnę

Więcej o: