The Body Shop, linia Honey Bronze

Po ilości brązujących kosmetyków, które wchodzą na rynek, widać, że tylko moment dzieli nas od lata...
Miodowa opalenizna The Body Shop, linia Honey Bronze. The Body Shop wprowadza nową nawilżającą linię produktów do makijażu, z zawartością miodu. Składniki do nich uzyskiwane są w ramach Wspólnoty Uczciwego Handlu. The Body Shop wprowadza na rynek nową nawilżającą linię produktów do makijażu, z zawartością miodu. Miód jest jedna z najwspanialszych, naturalnych substancji nawilżających. Użyto go w całej serii kosmetyków, ponieważ nawilżona cera to podstawa równomiernej aplikacji oraz pięknej, brązowej twarzy. W skład serii wchodzą: brązująco-opalizujący olejek do ciała, puder rozświetlający, brązujący żel do twarzy, nawilżający nektar do ust oraz puder brązujący. Brązujaco-opalizujący olejek do ciała, cena: 65 zł. Nadaje skórze piękny, naturalny, brązowy połysk. Zapewnia długotrwały efekt, a szybko wchłaniająca się formuła zawiera nawilżający miód z Etiopii oraz wosk z Kamerunu, oba składniki pozyskiwane są w ramach programu Wspólnota Uczciwego Handlu (Community Fair Trade). Puder rozświetlający, cena: 65 zł. Może być nakładany zarówno na kości policzkowe, jak i na dekolt. Ten poręczny puder idealnie rozświetli Twoją skórę, nadając jej promienny wygląd. Brązujący żel do twarzy, cena: 45 zł. Idealny dla każdego rodzaju skóry. Dzięki niemu osiągniesz zarówno naturalny, brązowyodcień cery, jak i podkreślisz letnią opaleniznę. Formuła żelu zawiera miód z Etiopii, wosk z Kamerunu oraz organiczny aloes z Gwatemali, wszystkie składniki pozyskiwane są w ramach programu Wspólnota Uczciwego Handlu. Nawilżający nektar do ust, cena: 35 zł. Dzięki swoim właściwościom nawilżającym, nektar do ust The Body Shop jest idealny dla wysuszonych oraz wystawionych na działanie słońca ust. Możesz nałożyć go bezpośrednio na usta, będzie wtedy pełnił rolę błyszczyka albo użyć na kolorową pomadkę, aby wzmocnić kolor i uzyskać kuszący połysk. Dostępny w dwóch odcieniach: Honey Bunch oraz Honeycomb.

Niedawno pisałyśmy o kosmetykach brązujących Pupa i MAC, dziś na półkę z nowościami trafia The Body Shop, bardzo ostatnio aktywny w materii nowych linii kosmetycznych. Jeszcze czujemy zapach pięknych, ekologicznych żeli po prysznic, a już mamy nową niespodziankę.

The Body Shop wprowadza na rynek nową, nawilżającą linię produktów do makijażu, z zawartością miodu.

Miód jest jedna z najwspanialszych, naturalnych substancji nawilżających. Użyto go w całej serii kosmetyków, ponieważ nawilżona cera to podstawa równomiernej aplikacji oraz
pięknej, brązowej twarzy.

W skład serii wchodzą: Brązująco-opalizujący olejek do ciała, Puder rozświetlający, Brązujący żel do twarzy, Nawilżający nektar do ust oraz Puder brązujący.

Brązujaco-opalizujący olejek do ciała, cena: 65 zł

Nadaje skórze piękny, naturalny, brązowy połysk. Zapewnia długotrwały efekt, a szybko wchłaniająca się formuła zawiera nawilżający miód z Etiopii oraz wosk z Kamerunu, oba składniki pozyskiwane są w ramach programu Wspólnota Uczciwego Handlu (Community Fair Trade). Są to dwie substancje, które zarazem nawilżają i wygładzają skórę.

Puder rozświetlający, cena: 65 zł

Może być nakładany zarówno na kości policzkowe, jak i na dekolt. Ten poręczny puder idealnie rozświetli Twoją skórę, nadając jej promienny wygląd. Z łatwością podkreśli naturalną karnację i nada jej wyjątkowego blasku. Jego formuła zawiera miód z Etiopii oraz wosk z Kamerunu, które pozyskiwane są w ramach programu Wspólnota Uczciwego Handlu (Community Fair Trade). Przed użyciem przekręć górną część pędzla i nakładaj na kości policzkowe oraz dekolt do momentu uzyskania odpowiedniego odcieniu brązu. Puder dostępny jest w dwóch odcieniach.


Brązujący żel do twarzy, cena: 45 zł

Idealny dla każdego rodzaju skóry. Dzięki niemu osiągniesz zarówno naturalny, brązowy
odcień cery, jak i podkreślisz letnią opaleniznę. Formuła żelu zawiera miód z Etiopii, wosk z Kamerunu oraz organiczny aloes z Gwatemali, wszystkie składniki pozyskiwane są w ramach programu Wspólnota Uczciwego Handlu (Community Fair Trade).

Puder brązujący, cena: 55 zł

Poszukujesz produktu, który zapewni perfekcyjne, matowe wykończenie makijażu oraz naturalny wygląd? Wybierz bronzer The Body Shop w kompakcie! Przy użyciu pędzla, delikatnie oprósz czoło, policzki, nos oraz podbródek - wszystkie te miejsca, które najszybciej opalają się podczas słonecznych dni.
Każdy z czterech odcieni zawiera składniki pozyskiwane w ramach programu Wspólnota Uczciwego Handlu (Community Fair Trade), miód z Etiopii, wosk pszczeli z Kamerunu, olejek marula z Namibii.

Rozświetlenie i brązowienie skóry, puder 65 zł

Nawilżający nektar do ust, cena: 35 zł

Dzięki swoim właściwościom nawilżającym, nektar do ust The Body Shop jest idealny dla wysuszonych oraz wystawionych na działanie słonca ust. Możesz nałożyć go bezpośrednio na usta, bedzie wtedy pełnił rolę błyszczyka albo użyć na kolorową pomadkę, aby wzmocnic kolor i uzyskać kuszący połysk.
Dostępny w dwóch odcieniach: Honey Bunch oraz Honeycomb.

Więcej:

MAC, Surf Baby Collection

MAC Surf Baby Collection - lato 2011

Więcej o: