Glitter - biżuteria z kolekcji 'It's all about spring'

Stonowana elegancja, romantyczne naleciałości i delikatna inspiracja orientem. To wszystko znajdziecie w wiosennej kolekcji biżuterii i akcesoriów Glitter.
Wiosenna biżuteria Glitter - biżuteria z kolekcji "It's all about spring". Stonowana elegancja, romantyczne naleciałości i delikatna inspiracja orientem. To wszystko znajdziecie w wiosennej kolekcji biżuterii i akcesoriów Glitter. Glitter to sieć ponad 250 butików z biżuterią i dodatkami, zlokalizowanych m.in. w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii i Polsce. Marka ma bardzo szeroką i różnorodną ofertę i przystępne ceny. W każdym sezonie oferuje kilka kolekcji dodatków. Dziś prezentujemy tę, jak sama nazwa wskazuje, najbardziej wiosenną - "It's all about spring". Ta kolekcja opiera się na sentymencie za latami 30. i 40, i czasami, gdy art deco było obowiązującym stylem w modzie, dodatkach i wzornictwie. Kolekcja jest przemyślana w drobnych szczegółach i choć zwraca się w kierunku vintage, to jednak w gruncie rzeczy jest nowoczesna i może być połączona z ubraniami jak najbardziej "dzisiejszymi". Wśród elementów zauważa się pióra, długie frędzle, liście, szklane koraliki i figurki inspirowane fantastycznym orientalnym królestwem zwierząt. Długie naszyjniki, duże i odważne bransoletki a w szczególności długie kolczyki są ważnymi znakami rozpoznawczymi kolekcji. Akcesoria zdobione są kamieniami na polerowanej złotej powierzchni brązu, srebra lub złota, co bezpośrednio nawiązuje do atmosfery orientu. Wśród akcesoriów zauważymy między innymi ogromne długie haftowane szale i chusty z nadrukami. Gama barw jest przytłumiona, w podstawowych kolorach takich jak różowy marmur, piasek oraz brąz.

Glitter to sieć ponad 250 butików z biżuterią i dodatkami, zlokalizowanych m.in. w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii i Polsce. marka ma bardzo szeroką i różnorodną ofertę i przystępne ceny.

W każdym sezonie oferuje kilka kolekcji dodatków. Dziś prezentujemy tę, jak sama nazwa wskazuje, najbardziej wiosenną - It's all about spring.

Ta kolekcja opiera się na sentymencie za latami 30. i 40, i czasami, gdy art deco było obowiązującym stylem w modzie, dodatkach i designie. Kolekcja jest przemyślana w drobnych szczegółach i choć zwraca się w kierunku vintage, to jednak w gruncie rzeczy jest nowoczesna i może być połączona z ubraniami jak najbardziej 'dzisiejszymi'.

Wśród elementów zauważa się pióra, długie frędzle, liście, szklane koraliki i figurki inspirowane fantastycznym orientalnym królestwem zwierząt.

Akcesoria w stylu vintage, Glitter, 64,90 zł

Długie naszyjniki, duże i odważne bransoletki a w szczególności długie kolczyki są ważnymi znakami rozpoznawczymi kolekcji. Akcesoria zdobione są kamieniami na polerowanej złotej powierzchni brązu, srebra lub złota, co bezpośrednio nawiązuje do atmosfery orientu.

Wśród akcesoriów zauważymy między innymi ogromne długie haftowane szale i chusty z nadrukami. Gama barw jest przytłumiona, w podstawowych kolorach takich jak różowy marmur, piasek oraz brąz.

Więcej:

Swarovski, Wings of Poetry, wiosna/lato 2011

Swarovski - Wings of Poetry - wiosna/lato 2011