Buty ze Stradivariusa - wiosna/lato 2011

Chcesz nadążać za wiosenno-letnimi trendami? Zobacz nową kolekcję butów Stradivariusa, powinnaś znaleźć tam coś dla siebie.
Buty Stradivariusa - wiosna/lato 2011 Chcesz nadążać za wiosenno-letnimi trendami? Stradivarius rozumie, że kobieta musi mieć buty zarówno wygodne, jak i modne. Proponuje koturny na drewnianej podeszwie, espadryle, sandałki na szpilce... "There's always the sun". Gdy patrzymy na najnowszą kolekcję butów ze Stradivariusa, aż przebieramy nogami za tymi słonecznymi dniami, gdy będzie je można nosić. Hiszpańska marka doskonale rozumie, że kobieta musi posiadać buty zarówno wygodne, jak i modne. Chcemy, żeby buty były solidne, ale jednocześnie co sezon chcemy mieć coś nowego, co sprawia, że czujemy się na czasie. W takiej kolekcji nie mogło zabraknąć butów na platformie, zakorzenionych w latach 70. Mamy tu koturny na drewnianej podeszwie, korkowe platformy z materiałowymi paskami i sandałki ozdobione kwiatami. Towarzyszą im również espadryle ozdobione biało-czerwoną kratką - ukłon w kierunku lat 50. Dla kobiet w stylu glamour kuszącą propozycją będą sandałki na szpilce w kolorze karminowym, łososiowe zamszowe szpilki czy piękne obcasy w groszki. Szykowna kobieta będzie dzięki nim jeszcze bardziej stylowa. Trudno nie wspomnieć o naszym ulubionym, wiosennym obuwiu, miękkich balerinach z zamszu lub czerwonego materiału, słodkich różowych, satynowych butkach z kokardką oraz mokasynach. To prawdziwy przegląd wiosennych trendów, nic tylko odkładać pieniądze i gromadzić kolejne modele.

"There's always the sun" - pamiętacie taką piosenkę? Faktycznie, gdy patrzymy na najnowszą kolekcję butów ze Stradivariusa, aż przebieramy nogami za tymi słonecznymi dniami, gdy będzie je można nosić.

Hiszpańska marka doskonale rozumie, że kobieta musi posiadać buty wygodne, ale także modne. Chcemy, żeby buty były solidne, ale jednocześnie co sezon chcemy mieć coś nowego, co sprawia, że czujemy się na czasie.

W takiej kolekcji nie mogło zabraknąć butów na platformie, zakorzenionych w latach 70. Mamy tu koturny na drewnianej podeszwie, korkowe platformy z materiałowymi paskami i sandałki ozdobione kwiatami. Towarzyszą im również espadryle ozdobione biało-czerwoną kratką 0 ukłon w kierunku lat 50.

Dla kobiet w stylu glamour, kuszącą propozycją będą sandałki na szpilce w kolorze karminowym, łososiowe zamszowe szpilki czy piękne obcasy w groszki. Szykowna kobieta będzie dzięki nim jeszcze bardziej stylowa.

Sandałki w groszki, Stradivarius, wiosna/lato 2011

Trudno nie wspomnieć o naszym ulubionym, wiosennym obuwiu, miękkich balerinach z zamszu lub czerwonego materiału, słodkich różowych, satynowych butkach z kokardką oraz mokasynach.

To prawdziwy przegląd wiosennych trendów, nic tylko odkładać pieniądze i gromadzić kolejne modele.

Więcej:

Buty w odcieniach beżu

Buty w odcieniach beżu