Reserved - obuwie na wiosnę/lato 2011

Tej wiosny Reserved zasypało nas ciekawymi butami. Królują w nich kwiaty, ale znajdziemy też groszki, paski, czerwień i cieliste kolory. Naprawdę jest w czym wybierać
Obuwie na sezon 2011 Tej wiosny Reserved zasypało nas ciekawymi butami. Tej wiosny Reserved zasypało nas ciekawymi butami. Królują w nich kwiaty, ale znajdziemy też groszki, paski, czerwień i cieliste kolory. Jest w czym wybierać Zdarzyło wam się mieć tak wielki wybór, że aż trudno się na coś zdecydować? Taka sytuacja może wam się przytrafić w salonach Reserved, które obrodziły w tym sezonie w ciekawe wzory i fasony obuwia. Na pierwszy plan, ze względu na swój wyraźny wzór, wysuwają się buty w kwiaty. Pastelowe, romantyczne, dziewczęce i różowe - umieszczone na trampkach, balerinach, klapkach i butach z obcasem. Bardzo przydatne przy kompletowaniu boho stylu. Świetnie prezentują się buty na koturnach. Zamszowe, materiałowe, w paski i gładkie. Są wygodniejsze od obcasów i łydka dobrze się w nich prezentuje. Reserved w hołdzie dla lat 60. wprowadza je w półbutach i sandałkach. Dla dziewczyn, które sporo czasu spędzają przemierzając miejskie ulice i lubią czuć się wygodnie, idealną propozycja są zgrabne jazzówki. Płaskie, sznurowane, wykonane z miękkiej skóry, w odcieniach beżu, szykownie będą komponowały się z casualowym ubiorem. Oczywiście, klasyczne buty na wysokim obcasie także znalazły się w wiosenno-letniej kolekcji Reserved. Seksowne, na tak modnej ostatnio platformie, na pewno przydadzą się na wyjątkowe wieczory. Obuwie już teraz dostępne jest w salonach Reserved.

Zdarzyło wam się mieć tak wielki wybór, że aż trudno się na coś zdecydować? Taka sytuacja może wam się przytrafić w salonach Reserved, które obrodziły w tym sezonie w ciekawe wzory i fasony obuwia.

Na pierwszy plan, ze względu na swój wyraźny wzór, wysuwają się buty w kwiaty. Pastelowe, romantyczne, dziewczęce i różowe - umieszczone na trampkach, balerinach, klapkach i butach z obcasem. Bardzo przydatne przy kompletowaniu boho stylu.

Świetnie prezentują się buty na koturnach. Zamszowe, materiałowe, w paski i gładkie. Są wygodniejsze od obcasów i łydka dobrze się w nich prezentuje. Reserved w hołdzie dla lat 60. wprowadza je w półbutach i sandałkach.

Płaskie saszki idealne są na sezon przejściowy, Reserved, wiosna/lato 2011

Dla dziewczyn, które sporo czasu spędzają przemierzając miejskie ulice i lubią czuć się wygodnie, idealną propozycja są zgrabne jazzówki. Płaskie, sznurowane, wykonane z miękkiej skóry, w odcieniach beżu, szykownie będą komponowały się z casualowym ubiorem.

Oczywiście, klasyczne buty na wysokim obcasie także znalazły się w wiosenno/letniej kolekcji Reserved. Seksowne, na tak modnej ostatnio platformie, na pewno przydadzą się na wyjątkowe wieczory.

Obuwie już teraz dostępne jest w salonach Reserved.

Więcej:

Peacocks, wiosna/lato 2011

Peacocks - wiosna/lato 2011

Więcej o: