Prawdziwie wiosenny pierścionek

Srebrny pierścionek z trawą w środku - idealny, jeśli chcecie mieć zieleń na wyciągnięcie ręki.
Wiosenny pierścionek Idealny, jeśli chcecie mieć zieleń na wyciągnięcie ręki. Srebrny pierścionek z trawą w środku to niezwykła propozycja, w sam raz na nadchodzącą pogodę. Zbliża do natury i poprawia nastrój. Teraz każdy skrawek zieleni witamy z wielką radością. Po kilku miesiącach zimy, i wszechogarniającej burości, byle żonkil raduje nas jak wielka zakupowa obniżka. Chcemy koło siebie więcej koloru, więcej zieleni, więcej natury. Jeśli i wy macie takie zachcianki, spodoba wam się niesamowity srebrny pierścionek, który udekorowany jest trawą. Co prawda sztuczną, ale trudno wyobrazić sobie chodzenie z prawdziwym trawnikiem na palcu... Niemniej, pomysł jest świetny a pierścionek niezwykle oryginalny. Można nosić go na palcu (swoim wyglądem przypomina sygnet) albo zawiesić na łańcuszku jak wisiorek. Każdy sposób jest dobry. Jak na prawdziwe srebro, kosztuje sporo (jest też dość ciężki) - 195 zł, a kupić go można w Pakamerze. Projektant: Sierżant_design.

Teraz każdy skrawek zieleni witamy z wielką radością. Po kilku miesiącach zimy, i wszechogarniającej burości, byle żonkil raduje nas jak wielka zakupowa obniżka.

Chcemy koło siebie więcej koloru, więcej zieleni, więcej natury. Jeśli i wy macie takie zachcianki, spodoba wam się niesamowity srebrny pierścionek, który udekorowany jest trawą. Co prawda sztuczną, ale trudno wyobrazić sobie chodzenie z prawdziwym trawnikiem na palcu...

Zieleń w sercu i na palcu, Pakamera, 195 zł

Niemniej, pomysł jest świetny a pierścionek niezwykle oryginalny. Można nosić go na palcu (swoim wyglądem przypomina sygnet) albo zawiesić na łańcuszku jak wisiorek. Każdy sposób jest dobry.

Jak na prawdziwe srebro, kosztuje sporo (jest też dość ciężki) - 195 zł, a kupić go można w Pakamerze.

Projektant: Sierżant_design

Więcej:

Pakamera, portfel Zu

Wiosenny portfel od Zu

Więcej o: