Dorothy Perkins - pierwszy sklep w Polsce!

Już 30 marca, w Złotych Tarasach w Warszawie, otwarty zostanie pierwszy w Polsce sklep marki Dorothy Perkins.
Dorothy Perkins - pierwszy sklep w kraju Sklep zostanie otwarty 30 marca w warszawskich Złotych Tarasach 30 marca w warszawskich Złotych Tarasach zostanie otwarty pierwszy w Polsce sklep Dorothy Perkins. Marka oferuje odzież skierowaną do kobiet w wieku 25-40 lat Dorothy Perkins jest jednym z największych detalistów na brytyjskim rynku odzieżowym, który posiada ponad 600 sklepów w Wielkiej Brytanii oraz prawie 90 międzynarodowych sklepów franczyzowych. 30 marca o godz. 9.00 rano otworzą się drzwi pierwszego polskiego salonu marki. Pierwszych 100 klientek otrzyma 20 proc. zniżkę na zakupy. Marka była w Polsce długo oczekiwana, i cieszy nas, że w końcu będzie dostępna dla polskich dziewczyn. Otwarcie sklepu przypada na początek sezonu wiosna/lato 2011, w którym królują trendy lat 50. oraz lat 70. Dorothy Perkins uchwyciła kwintesencję czasów, gdy królował New Look Diora, poprzez połączenie kwiatowych motywów z jeansem. Zestawienie to zaowocowało nadmorskim, wakacyjnym stylem. Dzięki nietypowym wzorom oraz połączeniu kontrastujących, wyrazistych kolorów, kolekcja nabiera charakteru oraz nowoczesnego wyglądu. Hitem nadchodzącego sezonu z pewnością będą powracające spodnie w długości 3/4 oraz rozkloszowane spódnice. Żywa paleta odcieni żółtego, niebieskiego, kobaltowego oraz pomarańczowego, zestawiona z kontrastującą bielą na dopasowanych sukienkach odsłaniających plecy, idealnie oddaje charakter stylu lat 70. Kombinezony oraz spodnie alladynki nadają sylwetce ikonicznych kształtów, a eklektyczny miks oryginalnych wzorów, ozdób wykonanych na szydełku oraz koralików oddaje popularny trend - styl boho. Kolekcje Dorothy Perkins, skierowane do kobiet w wieku 25-40 lat, prezentują najnowsze trendy w modzie. Marka oferuje niezwykle kobiece, pięknie wykrojone produkty za przystępną cenę. Dodatkowo każda kolekcja uzupełniona jest wyjątkowymi akcesoriami: biżuterią oraz obuwiem. Wszystkie kolekcje dostępne są w rozmiarach od 34 do 48.

Dorothy Perkins jest jednym z największych detalistów na brytyjskim rynku odzieżowym, który posiada ponad 600 sklepów w Wielkiej Brytanii oraz prawie 90 międzynarodowych sklepów franczyzowych.

30 marca o godz. 9.00 rano otworzą się drzwi pierwszego polskiego salonu marki. Pierwszych 100 klientek otrzyma 20% zniżkę na zakupy.

Marka była w Polsce długo oczekiwana, i cieszy nas, że w końcu będzie dostępna dla polskich dziewczyn.

Bardzo cieszymy się z faktu, że marka Dorothy Perkins pojawi się na nowym, interesującym, europejskim rynku. Jesteśmy niesamowicie poekscytowani faktem, że możemy otworzyć pierwszy sklep w Polsce. Mamy nadzieję, że będzie cieszył się taką samą popularnością jaką cieszy się na rynku brytyjskim,

powiedział Malcolm Storey, dyrektor marki, wypowiadając się na temat otwarcia pierwszego sklepu Dorothy Perkins w Polsce.

Otwarcie sklepu przypada na początek sezonu wiosna/lato 2011, w którym królują trendy lat 50 oraz lat 70. Dorothy Perkins uchwyciła kwintesencję czasów, gdy królował New Look Diora, poprzez połączenie kwiatowych motywów z jeansem. Zestawienie to zaowocowało nadmorskim, wakacyjnym stylem. Dzięki nietypowym wzorom oraz połączeniu kontrastujących, wyrazistych kolorów, kolekcja nabiera charakteru oraz nowoczesnego wyglądu. Hitem nadchodzącego sezonu z pewnością będą powracające spodnie w długości  3/4 oraz rozkloszowane spódnice.

Połączenie beżu z czernią w stylu New Look?, Dorothy Perkins, ok. 141 zł

Żywa paleta odcieni żółtego, niebieskiego, kobaltowego oraz pomarańczowego, zestawiona z kontrastującą bielą na dopasowanych sukienkach odsłaniających plecy, idealnie oddaje charakter stylu lat 70.Kombinezony oraz spodnie alladynki nadają sylwetce ikonicznych kształtów, a eklektyczny miks oryginalnych wzorów, ozdób wykonanych na szydełku oraz koralików oddaje popularny trend - styl boho.

Kolekcje Dorothy Perkins, skierowane do kobiet w wieku 25-40 lat, prezentują najnowsze trendy w modzie. Marka oferuje niezwykle kobiece, pięknie wykrojone produkty za przystępną cenę. Dodatkowo, każda kolekcja uzupełniona jest wyjątkowymi akcesoriami: biżuterią oraz obuwiem. Wszystkie kolekcje dostępne są w rozmiarach od 34 do 48.

Zobaczcie w galerii nasz wybór ciekawych ubrań Dorothy Perkins na ten sezon.

Więcej:

Humanic, Couture Amour, wiosna 2011

Humanic - Couture Amour - wiosna 2011