Humanic - Couture Amour - wiosna 2011

Zachwycające obuwie w salonach marki Humanic. Elegantki powinny czym prędzej nabyć czółenka z paseczkiem na pięcie inspirowane stylem Catherine Deneuve.
Humanic - Couture Amour - wiosna 2011 Zachwycające obuwie w salonach marki Humanic Zachwycające obuwie w salonach marki Humanic. Elegantki powinny czym prędzej nabyć czółenka z paseczkiem na pięcie inspirowane stylem Catherine Deneuve. Humanic to marka, która coraz lepiej radzi sobie w Polsce. Ich przestronne, duże, sklepy obuwnicze zbierają buty kilkunastu marek. Od tańszych, mniej znanych, cenowo w okolicach 100 zł, po takie wyróżniające się ciekawymi fasonami i dobrą jakością, jak Vagabond, Tommy Hilfiger czy Puma. Co ciekawe, kolekcje zwykle uzupełniają się stylem i kolorem. Tej wiosny jedną z bardziej interesujących linii stylistycznych w Humanicu jest Couture Amour, nawiązująca stylem do bardzo teraz popularnych lat 50. i 60. Kobiety, które lubią nosić rozkloszowane sukienki i spódnice w stylu New Look Diora, znajdą tu czółenka typu sling-back z paseczkiem z tyłu, na niewielkim obcasiku i z czubkiem w szpic, tak zwane jamniczki. Takie buty nosiła jeszcze w filmach z lat 60. Catherine Deneuve, w "Piękności dnia" czy we "Wstręcie" Polańskiego. Ołówkowa spódnica, mały sweterek z podkreśloną talią i buty kaczuszki - wtedy Paryż będzie należał do nas. Znajdziemy w tej kolekcji też sporo platform, które nawiązują raczej do stylu pin-up girl, ale jednak dopełniają się z resztą asortymentu. Wyraźnie lansowane są tej wiosny ażury - zarówno w koronkowe wzory, jak i plecionki. Stopa po zimie w ciepłych kozakach zasłużyła sobie na trochę oddechu. Bardzo kobieco wygląda połączenie beżu, pudrowego różu z czernią - to chyba w obuwiu zestawienie tego sezonu, które ma szansę szerokim echem odbić się na ulicach polskich miast.

Humanic to marka, która coraz lepiej radzi sobie w Polsce. Ich przestronne, duże, sklepy obuwnicze zbierają buty kilkunastu marek. Od tańszych, mniej znanych, cenowo w okolicach 100 zł, po takie wyróżniające się ciekawymi fasonami i dobrą jakością, jak Vagabond, Tommy Hilfiger czy Puma.

Co ciekawe, kolekcje zwykle uzupełniają się stylem i kolorem.

Tej wiosny jedną z bardziej interesujących linii stylistycznych w Humanicu jest Couture Amour, nawiązująca stylem do bardzo teraz popularnych lat 50 i 60.

Kobiety, które lubią nosić rozkloszowane sukienki i spódnice w stylu New Look Diora, znajdą tu czółenka typu sling-back z paseczkiem z tyłu, na niewielkim obcasiku i z czubkiem w szpic, tak zwane jamniczki. Takie buty nosiła jeszcze w filmach z lat 60. Catherine Deneuve, w "Piękności dnia" czy we "Wstręcie" Polańskiego. Ołówkowa spódnica, mały sweterek z podkreśloną talią i buty kaczuszki - wtedy Paryż będzie należał do nas.

Kobiece połączenie pudrowego różu i czerni - hit sezonu, Humanic, wiosna 2011

Znajdziemy w tej kolekcji też sporo platform, które nawiązują raczej do stylu pin-up girl, ale jednak dopełniają się z resztą asortymentu.

Wyraźnie lansowane są tej wiosny ażury - zarówno w koronkowe wzory, jak i plecionki. Stopa po zimie w ciepłych kozakach zasłużyła sobie na trochę oddechu.

Bardzo kobieco wygląda połączenie beżu, pudrowego różu z czernią - to chyba w obuwiu zestawienie tego sezonu, które ma szansę szerokim echem odbić się na ulicach polskich miast.

Niestety, nie dysponujemy cenami obuwia z tej kolekcji, ale mieszczą się one w przedziale od ok. 79 zł do 299 zł.

Więcej o beżowym obuwiu:

Buty w odcieniach beżu

Buty w odcieniach beżu