Swarovski - Wings of Poetry - wiosna/lato 2011

Nowy sezon w biżuterii Swarovski to prawdziwe przeobrażenie natury - z uśpionej zimowym snem rozkwita w pełną kolorów kolekcję.
Swarovski - Wings of Poetry Uznana marka proponuje kolekcję na wiosnę/lato 2011 Svarovski proponuje na wiosnę/lato 2011 kolekcję Wings of Poetry. Kolekcja posiada trzy linie, oparte o motywy związane ze światem sztuki i przyrody Inspiracją dla wiosennej kolekcji Swarovski była młoda kobieta, artystka, która wraz z pierwszymi promieniami słońca wychodzi w plener i poszukuje inspiracji wśród budzącej się dookoła przyrody. Przy okazji budzą się też zmysły samej kobiety, pod wpływem młodych owoców, trzepotu ptaków, świeżo wyrosłej trawy. Tak powstała kolekcja, w której natura ma należne jej miejsce. Kolekcja ma 3 linie przewodnie, oparte o charakterystyczne dla nich motywy związane ze światem sztuki i przyrody: - impresjonistyczna tęcza wybuchająca mnogością kolorów, - motyle, które swój pierwowzór mają w pointylizmie (prąd w malarstwie), - wiosenne kolaże, które oferują ciekawe zestawienia graficzne Motyle zresztą, znalazły się w kolekcji dzięki Harumi Klossowskiej de Rola, córce znanego malarza Balthusa, która uczyniła je motywem przewodnim kolekcji. Motyl-kwiat ucieleśnia magiczny moment w naturalnym cyklu życia, wiosenną odnowę roślin i zwierząt. Temat linii Impressionist Rainbow oferuje nieskończoną eksplozję kolorów. Każdy artykuł ma świeżą, wyrazistą paletę - razem, ozdoby odznaczają się kalejdoskopowym połączeniem porywających barw. Pięć bransoletek Luminous, dostępnych w kolorach różowym, malinowym, liliowym, mandarynkowym i miętowym, tworzy melanż innowacyjnego tworzywa Crystal Pure i drobnych kryształków dopasowanych kolorystycznie do bransoletek. Free Butterflies to najbardziej emocjonalny temat nowej kolekcji, przedstawiający biżuterię i dodatki, które łączą w sobie kwiaty, owady, zwierzęta i oczywiście motyle, tworząc styl inspirowany figuratywizmem. Spring Collage z kolei to bogata mieszanka technik i materiałów, które razem tworzą oszałamiający efekt estetyczny w unikalnych i indywidualnych kreacjach z odrobiną ekscentrycznej poezji. Kolekcja już dostępna jest w salonach Swarovski.

Inspiracją dla wiosennej kolekcji Swarovski była dla marki młoda kobieta, artystka, która wraz z pierwszymi promieniami słońca wychodzi w plener i poszukuje inspiracji wśród rodzącej się dookoła przyrody.

Przy okazji budzą się też zmysły samej kobiety, pod wpływem młodych owoców, trzepotu ptaków, świeżo wyrosłej trawy. tak powstała kolekcja, w której natura ma należne jej miejsce.

Kolekcja ma 3 linie przewodnie, oparte o charakterystyczne dla nich motywy związane ze światem sztuki i natury:

* impresjonistyczna tęcza wybuchająca mnogością kolorów,

* motyle, które swój pierwowzór mają w pointylizmie (prąd w malarstwie)

* wiosenne kolaże, które oferują ciekawe zestawienia graficzne

Motyle zresztą, znalazły się w kolekcji dzięki Harumi Klossowskiej de Rola, córce znanego malarza, Balthusa, która uczyniła je motywem przewodnim kolekcji. Motyl-kwiat ucieleśnia magiczny moment w naturalnym cyklu życia, wiosenną odnowę roślin i zwierząt.

Motyle to motyw przewodni kolekcji Swarovski na wiosnę/lato 2011

Temat linii Impressionist Rainbow oferuje nieskończoną eksplozję kolorów. Każdy artykuł ma świeżą, wyrazistą paletę - razem, ozdoby odznaczają się kalejdoskopowym połączeniem porywających barw. Pięć bransoletek Luminous, dostępnych w kolorach różowym, malinowym, liliowym, mandarynkowym i miętowym, tworzy melanż innowacyjnego tworzywa Crystal Pure i drobnych kryształków dopasowanych kolorystycznie do bransoletek.

Free Butterflies to najbardziej emocjonalny temat nowej kolekcji, przedstawiający biżuterię i dodatki, które łączą w sobie kwiaty, owady, zwierzęta i oczywiście motyle, tworząc styl inspirowany figuratywizmem.

Spring Collage z kolei to bogata mieszanka technik i materiałów, które razem tworzą oszałamiający efekt estetyczny w unikalnych i indywidualnych kreacjach z odrobiną ekscentrycznej poezji.

Kolekcja już dostępna jest w salonach Swarovski

Więcej:

Frey Wille, Ode to Joy of Life

Kolorowa biżuteria Frey Wille