New Look - lookbook bielizna - wiosna/lato 2011

Bielizna to piękny podarunek dla ukochanej kobiety. Zobaczcie czy w kolekcji bielizny New Look na wiosnę/lato 2011 znajdziecie dla siebie wymarzony model?
New Look na wiosnę Wiosenna kolekcja bielizny pełna jest koronek, różów i kwiatów Wiosenna kolekcja bielizny marki New Look pełna jest koronek, różów i kwiatów Wiadomo, że bielizny w naszych szufladach nigdy nie jest za dużo. Choć ta nie wychodzi z mody tak szybko jak sukienki czy buty, to i tak co sezon pojawiają się nowe kolekcje, wśród których można wybrać nowe biustonosze i majteczki. W New Looku tej wiosny jest pastelowo. Znajdziemy tu bladoróżowe komplety ozdobione koronką, niebieskie staniki i majtki oraz oczywiście komplety ozdobione motywem kwiatowym, którego nie mogło zabraknąć. Czarne delikatne kwiaty na kremowym tle idealnie korespondują z białym zestawem majteczek i gorsetu, a także bardzo udanym kompletem fioletowo-kremowym wykończonym koronką. Na hit typujemy też zestaw w stylu lat 50. - różowe majtki z wysokim stanem oraz stanik dobrze podtrzymujący biust. Wszystko atłasowe, ozdobione motywem zwierzęcym i seksowną koronką.

Wiadomo, że bielizny w naszych szufladach nigdy nie jest za dużo. Choć ta nie wychodzi z mody tak szybko jak sukienki czy buty, to i tak co sezon pojawiają się nowe kolekcje, wśród których można wybrać nowe biustonosze i majteczki.

W New Looku tej wiosny jest pastelowo. Znajdziemy tu bladoróżowe komplety ozdobione koronką, niebieskie staniki i majtki, oraz oczywiście komplety ozdobione motywem kwiatowym, którego nie mogło zabraknąć w bieliźnie, skoro pojawia się tej wiosny nawet na butach.

Bielizna w stylu lat 50., New Look, wiosna/lato 2011

Czarne delikatne kwiaty na kremowym tle, korespondują z białym zestawem majteczki i gorset, oraz bardzo udanym kompletem fioletowo-kremowym wykończonym koronką.

Na hit typujemy też zestaw w stylu lat 50. - różowe majtki z wysokim stanem oraz stanik dobrze podtrzymujący biust. Wszystko atłasowe, ozdobione motywem zwierzęcym i koronką.

Więcej:

Triumph, Shape Sensation, wiosna/lato 2011

Modeluj ciało z Triumphem