Martensy w kwiatki - wiosna 2011

Dawno już przestano uważać martensy za buty nie kobiece. A teraz, gdy mają na sobie wzór w kwiatki, tym bardziej można polecić je dziewczętom.
Martensy w kwiatki Nowe materiały, nowe wzory i kształty W wiosennej kolekcji Dr Martens znalazły się bardzo kobiece i romantyczne buty w drobne, kwiatowe wzory. Ceny poszczególnych modeli wahają się od 200 do 360 zł Dawno już przestano uważać martensy za buty nie kobiece. A teraz, gdy mają na sobie wzór w kwiatki, tym bardziej można polecić je dziewczętom. Czy ciężkie buty mogą być lekkie? Jak widać, tak. W nowej, wiosennej kolekcji Dr Martensa znajdziemy romantyczne buty w kwiatowe wzory. To kontynuacja strategii odświeżania marki. Sylwetka buta jest lżejsza, nie tak toporna, marka używa też wzorów kwiatowych rodem z Liberty of London, a nawet płótna do produkcji butów! Sygnowane przez Dr Martensa buty odmłodniały, i poszły za tegorocznym trendem na lata 70. Drobne, pastelowe kwiatki, łączka i blade oxfordy pokazują, że dziewczyny tej wiosny rządzą. Na hit zapowiadają się martensy miętowe czy w kolorze pudrowego różu. Te świetnie poradzą sobie z maxi sukienką i zwiewnym topem. Z kolei te w kwiatowy wzór to rewelacyjne obuwie do spodni typu 'chinos' i luźnej marynarki. Marka zaczyna nawet projektować trampki, sandały typu mary janes i uwaga... mokasyny! Nawet te Dr Martens robi w bladym różu i błękicie - i są one trafione w 10-tkę. Wieloletni fani łapią się więc za głowę, a nowych wielbicieli marki przybywa. Ceny: półbuty ok. 330 zł, długie ok. 360 zł, mokasyny ok. 200 zł, trampki ok. 200 zł.

Czy ciężkie buty mogą być lekkie? Jak widać, tak. W nowej, wiosennej kolekcji Dr. Martensa znajdziemy romantyczne buty w kwiatowe wzory. To kontynuacja strategii odświeżania marki. Nowe materiały, nowe wzory i nowy kształt butów co prawda pogrywa z ikonicznym wizerunkiem marki, ale przecież nie bezcześci go, tylko rozwija. Sylwetka buta jest lżejsza, nie tak toporna, marka używa też wzorów kwiatowych rodem z Liberty of London, a nawet płótna do produkcji butów!

Sygnowane przez Dr. Martensa buty odmłodniały, i poszły za tegorocznym trendem na lata 70. Drobne, pastelowekwiateczki, łączka i blade oxfordy pokazują, że dziewczyny tej wiosny rządzą. Na hit zapowiadają się martensy miętowe czy w kolorze pudrowego różu. Te świetnie poradzą sobie z maxi sukienką i zwiewnym topem. Z kolei te w kwiatowy wzór to rewelacyjne obuwie do spodni typu 'chinos' i luźnej marynarki.

Półbuty w róże, Dr. Martens, ok. 330 zł

Marka zaczyna nawet projektować trampki, sandały typu mary janes i uwaga... mokasyny! Nawet te Dr. Martens robi w bladym różu i błękicie - i są one trafione w 10-tkę. Wieloletni fani łapią się więc za głowę, a nowych wielbicieli marki przybywa.

Ceny: połówki ok. 330 zł, długie ok. 360 zł, mokasyny ok. 200 zł, trampki ok. 200 zł.

Więcej:

Oxfordy od BUT-S, wiosna 2011

Kolorowe oxfordy od BUT-S