Bielizna jak z lat 50.

Słodka, seksowna bielizna Censored faktycznie powinna być wydawana z limitami!
Bielizna jak z lat 50. Słodka, seksowna bielizna Censored powinna być wydawana z limitami! Bielizna jak z lat 50. to propozycja New Yorkera na najbliższy sezon. Komplety są bardziej urocze niż prowokujące. Bielizny wkrótce szukajcie w sklepach! Czy powinno się ocenzurować bieliznę Censored od New Yorkera? Bardzo prawdopodobne, bo gdy plakaty promujące nową linię bielizny marki zawisną na mieście, mogą być problemy z ruchem ulicznym. New Yorker przygotował na sezon wiosna 2011 niezwykle smakowitą sesję zdjęciową. Piękna blondynka ubrana w zalotną bieliznę upozowana jest w typowo męskim otoczeniu, bo na polu golfowym. Bielizna jest zaprojektowana w modnym w tym sezonie stylu retro i nie powstydziłyby się jej bohaterki "Mad Men". Wysoko zabudowane, czarne, koronkowe majtki i stanik typu bardotka, do tego elastyczny granatowy komplet w połączeniu z kolanówkami do golfa. Dziewczęcy niebiesko-biały zestaw z przeszyciami może nie bardzo nadaje się do naprawiania auta, ale jak to bosko wygląda! Podobne wrażenie wzbudza czarno biały stanik i majtki z kokardką na szczycie i guziczkami schodzącymi w dół na białym karczku. A czy wyobrażacie sobie kobietę w kwiecistej podomce, która wielkimi nożycami przycina krzewy? My teraz już tak! Komplety w stylu lat 50. są tak naprawdę bardziej urocze niż prowokujące, bo cały efekt daje sesja zdjęciowa, która, trzeba przyznać, udała się marce New Yorker. Inspiracją był serial "Gotowe na wszystko", i faktycznie, na zdjęciach widać taką podwójną naturę tych słodkich dziewcząt. Mają w sobie tajemnicę i nie zawahają się jej dochować... Bielizny już wkrótce szukajcie w sklepach!

Czy powinno się ocenzurować bieliznę Censoredod New Yorkera? Bardzo prawdopodobne, bo gdy takie plakaty zawisną na mieście, mogą być problemy z ruchem ulicznym.

New Yorker przygotował na sezon wiosna 2011 niezwykle smakowitą sesję zdjęciową. Piękna blondynka ubrana w zalotną bieliznę upozowana jest w typowo męskim otoczeniu, bo na polu golfowym.

Bielizna jest zaprojektowana w modnym w tym sezonie stylu retroi nie powstydziłyby się jej bohaterki "Mad Men". Wysoko zabudowane, czarne, koronkowe majtki i stanik typu bardotka, do tego elastyczny granatowy komplet w połączeniu z kolanówkami do golfa. Dziewczęcy niebiesko-biały zestaw z przeszyciami może nie bardzo nadaje się do naprawiania auta, ale jak to bosko wygląda! Podobne wrażenie wzbudza czarno biały stanik i majtki z kokardką na szczycie i guziczkami schodzącymi w dół na białym karczku. A czy wyobrażacie sobie kobietę w kwiecistej podomce, która wielkimi nożycami przycina krzewy? My teraz już tak!

Czy to wygodny strój do prac ogrodowych?, New Yorker, Censored

Urocze komplety w stylu lat 50., są tak naprawdę bardziej urocze niż prowokujące, bo cały efekt daje sesja zdjęciowa, która, trzeba przyznać, udała się marce New Yorker. Inspiracją był serial "Gotowe na wszystko", i faktycznie, na zdjęciach widać taką podwójną naturę tych słodkich dziewcząt. Mają w sobie tajemnicę i nie zawahają się jej dochować...

Bielizny już wkrótce szukajcie w sklepach!

Więcej:

Triumph, Shape Sensation, wiosna/lato 2011

Modeluj ciało z Triumphem