Szelki - saszetki - praktyczne?

Oto najnowszy pomysł marki Free People.
Szelki - saszetki - praktyczne? Oto najnowszy pomysł marki Free People Free People oferuje połączenie saszetki, bezrękawnika i szelek. Ubranie wykonane jest z płóciennej tkaniny i charakteryzuje je ciekawe wzornictwo. Cena: 224 zł Połączenie saszetki, bezrękawnika i szelek to z pewnością bardzo oryginalne rozwiązanie. Ale czy praktyczne? Teoretycznie to właśnie kwestie praktyczne doprowadziły projektantów do tego projektu. Z założenia płócienne szelki z saszetkami mają się sprawdzać np. na festiwalach muzycznych. Ale czy faktycznie są optymalnym wyborem? Na plus jest mocna płócienna tkanina, zasuwane kieszenie i ciekawe wzornictwo. Ale szelki sprawiają jednocześnie wrażenie, jakby miały się za chwilę zsunąć, a kieszenie umieszczone z tyłu aż prowokują złodziei. Cena również nie należy do najniższych - "bezrękawnik" kosztuje 224zł i można go kupić w sklepie internetowym Free People.

Połączenie saszetki, bezrękawnika i szelek to z pewnością bardzo oryginalne rozwiązanie. Ale czy praktyczne? Teoretycznie to właśnie kwestie praktyczne doprowadziły projektantów do tego projektu. Z założenia płócienne szelki z saszetkami mają się sprawdzać np. na festiwalach muzycznych. Ale czy faktycznie są optymalnym wyborem?

Na plus jest mocna płócienna tkanina, zasuwane kieszenie i ciekawe wzornictwo. Ale szelki sprawiają jednocześnie wrażenie, jakby miały się za chwilę zsunąć, a kieszenie umieszczone z tyłu aż prowokują złodziei. Cena również nie należy do najniższych - "bezrękawnik" kosztuje 224zł i można go kupić w sklepie internetowym Free People.

Co sądzicie o tym projekcie?

Więcej:

Kultowy kalendarz United Bamboo

Szelki z kieszeniami Free People
Więcej o: