Love&Trade - nowe miejsce na zakupy

Od grudnia mamy w Warszawie nowy multibrand z rzeczami od polskich projektantów.
Love&Trade - nowe miejsce na zakupy Od grudnia mamy w Warszawie nowy multibrand z rzeczami od polskich projektantów Od grudnia mamy w Warszawie multibrand z rzeczami od polskich projektantów, m.in. Ani Kuczyńskiej i Konrada Parola. Butik powstał w klubie 1500m2 do wynajęcia. Nowy butik powstał w przestrzeni 1500m2 do wynajęcia, miejscu, które cieszy się zasłużoną renomą od chwili powstania. W Polsce wciąż wolimy kupować w sieciówkach, bądź jeśli decydujemy się na coś droższego, to ze sklepów znanych marek. Wciąż z "pewną nieśmiałością" podchodzimy do ubrań od projektantów, myśląc, że są zbyt awangardowe, zbyt drogie i zwykle nie do noszenia na co dzień. Ciuchy od znanych projektantów, owszem kosztują więcej, bo płacimy za materiał, wykonanie i oryginalny krój - natomiast ubrania od młodych projektantów wciąż są w zasięgu naszych portfeli. Bywa, że za spodnie czy tunikę zapłacimy 200-300 zł a stajemy się nabywcami rzeczy unikatowej, przemyślanej od początku do końca i uszytej tu na miejscu, ręką projektanta lub polskiej krawcowej. To nie bez znaczenia, bo coraz bardziej cenimy sobie aspekt ludzki w modzie. Im bardziej jesteśmy świadomi, tym bardziej staramy się unikać ubrań robionych w Bangladeszu czy Chinach, barwionych farbami mającymi zły wpływ na środowisko, kopiowanych w setkach tysięcy egzemplarzy. Taka filozofia przyświeca Love&Trade, który założyła Kasia Wyrozębska, kreatorka marki Justin Iloveu. W swojej ofercie butik będzie skupiał pojedyncze egzemplarze rzeczy od polskich projektantów. Do drogich butików ludzie często boją się wejść, a młodych projektantów nie wiedzą gdzie szukać. Tu znajdziemy jednych i drugich, w końcu będzie można obejrzeć na własne oczy wykonanie ciuchów Ani Kuczyńskiej, Konrada Parola, Asi Wysoczyńskiej, Łukasza Stępnia, Anh, Boho, Misbehave, Green Establishment i Mysikrólika. Ceny są różne, od 100 zł za koszulki, po 1000 zł za rzecz od Parola przykładowo.

Nowy butik powstał w przestrzeni 1500m2 do wynajęcia, miejscu, które cieszy się zasłużoną renomą od chwili powstania.

W Polsce wciąż wolimy kupować w sieciówkach, bądź jeśli decydujemy się na coś droższego, to ze sklepów znanych marek. Wciąż z 'pewną nieśmiałością' podchodzimy do ubrań od projektantów, myśląc, że są zbyt awangardowe, zbyt drogie i zwykle nie do noszenia na co dzień.

To dość powszechna a mylna opinia. Ciuchy od znanych projektantów, owszem kosztują więcej, bo płacimy za materiał, wykonanie i oryginalny krój - natomiast ubrania od młodych projektantów wciąż są w zasięgu naszych portfeli. Bywa, że za spodnie czy tunikę zapłacimy 200-300 zł a stajemy się nabywcami rzeczy unikatowej, przemyślanej od początku do końca i uszytej tu na miejscu, ręką projektanta lub polskiej krawcowej.

To nie bez znaczenia, bo coraz bardziej cenimy sobie aspekt ludzki w modzie. Im bardziej jesteśmy świadomi, tym bardziej staramy się unikać ubrań robionych w Bangladeszu czy Chinach, barwionych farbami mającymi zły wpływ na środowisko, kopiowanych w setkach tysięcy egzemplarzy.

Taka filozofia przyświeca Love&Trade, który założyła Kasia Wyrozębska, kreatorka marki Justin Iloveu. W swojej ofercie butik będzie skupiał pojedyncze egzemplarze rzeczy od polskich projektantów. Do drogich butików ludzie często boją się wejść, a młodych projektantów nie wiedzą gdzie szukać. Tu znajdziemy jednych i drugich, w końcu będzie można obejrzeć na własne oczy wykonanie ciuchów Ani Kuczyńskiej, Konrada Parola, Asi Wysoczyńskiej, Łukasza Stępnia, Anh, Boho, Misbehave, Green Establishment i Mysikrólika.

Ceny są różne, od 100 zł za koszulki, po 1000 zł za rzecz od Parola przykładowo.

W Love&Trade kupisz m.in. torbę Bag to Black

Butik to dwa pomieszczenia, gdzie w ciekawy sposób rozmieszczono ubrania, torebki wieszając na przykład na ścianach. Wkrótce o Love&Trade nie będzie myślało się tylko jako o butiku, bo multibrand zamierza też organizować spotkania poświęcone modzie.

UWAGA! 22 stycznia w godz. 11.00-19.00 w butiku odbędzie się Summer Day - spotkanie z wizażystką marki Rouge Bunny Rouge oraz wyprzedaż ciuchów od Ani Kuczyńskiej (20 do 40% mniej). Wszystkie inne ubrania będą przecenione o 10%.

Love&Trade, ul. Solec 18

Teren 1500m2 do wynajęcia
otwarte pn - pt 13 - 19, sobota 11 - 19

Więcej:

Mango w Łodzi

Mango, Accessorize i inne nowości w Porcie Łódź

Więcej o: