Kwieciste szpilki z Bucikowa

Potrzeba nam trochę koloru, kwiatów i zieleni - bo odwilż nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Zanim więc zakwitną drzewa i krzewy, możemy sprawić sobie substytut w postaci butów w kwiaty i spoglądać na nie dla poprawy samopoczucia.
Kwieciste szpilki z Bucikowa Kwiaty są mile widziane w sezonie wiosennym. Potrzeba nam trochę koloru, kwiatów i zieleni. Jeśli zdecydujemy się kwiatami ozdobić buty, znajdziemy takie w sklepie internetowym Bucikowo. Potrzeba nam trochę koloru, kwiatów i zieleni - bo odwilż nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Zanim więc zakwitną drzewa i krzewy, możemy sprawić sobie substytut w postaci butów w kwiaty i spoglądać na nie dla poprawy samopoczucia. Kwiaty są mile widziane w sezonie wiosennym. Co prawda głównie na sukienkach, tunikach i bluzeczkach, ale spokojnie można na nie postawić jako na wzór sezonu. Jeśli zdecydujemy się kwiatami ozdobić buty, znajdziemy takie w sklepie internetowym Bucikowo. Podobne sandałki uwielbia nosić Eva Mendes i Eva Longoria-Parker, choć na pewno obie płacą za nie kilkanaście razy więcej. My możemy mieć modele podobne, a za dużo niższą cenę, bo za 149-169 zł. Buty zrobione są z materiału ekologicznego, i mają bardzo wysokie obcasy - od 11 do 13 centymetrów, więc można rzec, że to raczej buty na okazję niż na co dzień. W Bucikowie kupimy je w 3 odmianach - jako tradycyjne szpilki, z platformą pod stopą, jako czółenka z otwartymi palcami oraz jako sandałki na korkowej platformie z odkrytymi palcami i piętą. Można więc kupić 3 modele i nosić je na zmianę od wiosny do upalnego lata. Buty są urocze, wesołe, bardzo kobiece i przyciągające uwagę. Pamiętajcie, że łączenie kwiatów z kwiatami sprawdza się tylko czasami, więc nie ubierajmy się w nie od stóp do głów. Lepsza góra bez wzorów i mocny akcent na buty.

Kwiatysą mile widziane w sezonie wiosennym. Co prawda głównie na sukienkach, tunikach i bluzeczkach, ale spokojnie można na nie postawić jako na wzór sezonu.

Jeśli zdecydujemy się kwiatami ozdobić buty, znajdziemy takie w sklepie internetowymBucikowo. Podobne sandałki uwielbia nosić Eva Mendes i Eva Longoria-Parker, choć na pewno obie płacą za nie kilkanaście razy więcej.

My możemy mieć modele podobne, a za dużo niższą cenę, bo za 149-169 zł. Buty zrobione są z materiału ekologicznego, i mają bardzo wysokie obcasy - od 11 do 13 centymetrów, więc można rzec, że to raczej buty na okazję niż na co dzień.

Bucikowo, szpilki w kwiaty, 159 zł

W Bucikowie kupimy je w 3 odmianach - jako tradycyjne szpilki, z platformą pod stopą, jako czółenka z otwartymi palcami, oraz jako sandałki na korkowej platformie z odkrytymi palcami i piętą. Można więc kupić 3 modele i nosić je na zmianę od wiosny do upalnego lata.

Buty są urocze, wesołe, bardzo kobiece i przyciągające uwagę. Pamiętajcie, że łączenie kwiatów z kwiatami sprawdza się tylko czasami, więc nie ubierajmy się w nie od stóp do głów. Lepiej góra bez wzorów i mocny akcent na buty.

Butów szukajcie w Bucikowie.

Więcej:

Kazar, kolekcja wiosna 2011

Wiosenna kolekcja Kazar - zwiastun