Wyprzedaż w Ochniku

Niektóre sklepy omijamy szerokim łukiem, bo wiemy, że nas na nie nie stać. Jednak w okresie wyprzedaży, można upolować tam coś naprawdę dobrej jakości nawet o 200 zł taniej.

Chodząc po wyprzedażach mamy tendencję do odwiedzania tylko tych sklepów, które znamy jak własną kieszeń. Te droższe omijamy szerokim łukiem, sądząc, że nic tam dla siebie nie znajdziemy.

Błąd - warto zaglądać, bo tam przecież także trwają wyprzedaże. Kupujemy więc rzecz lepszej jakości, o klasę wyżej, choć wydajemy te same co zawsze pieniądze. Niestety, nie zawsze stać nas na wydatek rzędu kilkuset złotych. Podczas wyprzedaży jesteśmy jednak skłonne zainwestować - a w Ochnika warto. Torba, portfel czy skórzana kurtka tej marki są dobrze wykonane, trwałe i modnie uszyte.

Ochnik, wyprzedaż jesień/zima 2010, rękawiczki, ze 157,90 na 118,90 zł

Ochnik cieszy się dużą estymą wśród marek, które produkują galanterię i odzież skórzaną, futra i kożuchy. Można by rzec, coraz większą, bo od jakiegoś czasu obserwujemy jej metamorfozę i wyzwalanie się z wizerunku firmy osiadłej duchowo w latach 80.

W sezonie zimowym marka postawiła na klasykę i elegancję, które poziomem nie odbiegały od europejskich kolekcji.

Trwa wyprzedaż do 50% w salonach Ochnika i w sklepie internetowym. Kupicie tam płaszcze, kożuchy, torby, walizki, kurtki, kamizelki, spódnice, rękawiczki, portfele i inne rzeczy.

Więcej:

Kolekcja torebek Wittchen na wiosnę i lato 2011

Kolekcja torebek Wittchen na wiosnę i lato 2011

Więcej o: