Nowości w Parfois

Do sklepów powoli wkraczają wiosenne kolekcje. Jeszcze nieśmiało, jeszcze trochę bokiem, ale już są widoczne. Warto trzymać rękę na pulsie i wiedzieć co w nowościach piszczy. Dzisiaj Parfois.
Nowości w Parfois Do sklepów powoli wkraczają wiosenne kolekcje. Parfois wprowadziło wiosenne nowości. Tej wiosny będą modne torbe i biżuterie w odcieniach brązu i pomarańczy, także w wariancie czerwonawym i zrudziałym Do sklepów powoli wkraczają wiosenne kolekcje. Warto trzymać rękę na pulsie i wiedzieć co w nowościach piszczy. Dzisiaj Parfois. Po czym poznać, że sklep wprowadził już nową kolekcję? Zazwyczaj po tym, że jedna część sklepu jest wyraźnie pusta i panuje w niej niespotykany porządek. W przeciwieństwie do części z przecenami tu klientów jest znacznie mniej - dlatego warto już teraz na spokojnie obejrzeć, co pojawi się w naszych szafach wiosną. Parfois wprowadziło wiosenne nowości. Pierwsza seria to kilka dużych toreb w brązach, jarzębinowy komplet biżuterii, złocone kolczyki, rudawa apaszka oraz dwa paski - modny parciany, i skórzany. W zasadzie wszystko to są kolory jesieni, ale już teraz widzimy, że brązy, pomarańcze we wszelkich odcieniach, także tych czerwonawych i zrudziałych będą modne tej wiosny. Warto też zaopatrzyć się w biżuterię z matowymi i błyszczącymi, dużymi kamieniami, jest niezbyt ostentacyjna, a jednak odznacza się na szyi czy w uszach w widoczny sposób.

Po czym poznać, że sklep wprowadził już nową kolekcję? Zazwyczaj po tym, że jedna część sklepu jest wyraźnie pusta i panuje w niej niespotykany porządek. W kontraście do części z przecenami, tam klientów jest mniej - dlatego warto już teraz na spokojnie obejrzeć co pojawi się w naszych szafach wiosną.

Parfoiswprowadziło wiosenne nowości. Pierwsza seria to kilka dużych toreb w brązach, jarzębinowy komplet biżuterii, złocone kolczyki, rudawa apaszka oraz dwa paski - modny parciany, i skórzany. W zasadzie wszystko to są kolory jesieni, ale już teraz widzimy, że brązy, pomarańcze we wszelkich odcieniach, także tych czerwonawych i zrudziałych będą modne tej wiosny.

Biżuteria z kamieniami, Parfois,

Warto też zaopatrzyć się w biżuterię z matowymi i błyszczącymi, dużymi kamieniami, jest niezbyt ostentacyjna a jednak odznacza się na szyi czy w uszach w widoczny sposób.

Jeśli jesteście ciekawi jak te dodatki wyglądają na żywo, zapraszamy do sklepów Parfois.

Więcej:

Biżuteria w kształcie zwierząt, materiały prasowe, kolaż Groszki.pl

Przegląd: biżuteria z motywami zwierzęcymi

Więcej o: