Kolekcja skórzanych butów Wittchen na wiosnę i lato 2011

Groszki jako pierwsze prezentują Wam wiosenno-letnią kolekcję ręcznie wykonanych butów ze skóry na 2011 rok marki Wittchen!
Buty Wittchen na 2011 rok Kolekcja skórzanych butów Wittchen na wiosnę i lato 2011. Groszki jako pierwsze prezentują Wam wiosenno-letnią kolekcję ręcznie wykonanych butów ze skóry na 2011 rok marki Wittchen! Wittchen słynie z luksusowych torebek, odzieży, galanterii skórzanej oraz butów. Te ostatnie wykonywane są ręcznie z najwyższej jakości skór, w dużej mierze we Włoszech. Nic dziwnego, że ich ceny sięgają dość wysoko, czego skuteczną rekompensatą jest jakość, wygoda oraz piękne fasony. Najnowsza kolekcja na wiosnę i lato 2011 obfituje w baleriny oraz wygodne czółenka na niskim obcasie. Pojawiły się klasyczne modele z kokardami ze skóry licowej i zamszu, klamrami, przepięknym kwiatem oraz łańcuszkiem. Nas najbardziej urzekły te dwukolorowe, które nawiązują do mody lat dwudziestych. Poza balerinami i im podobnymi projektanci stworzyli japonki, ze skóry węża oraz trzy piękne pary kozaków. Najlepiej jednak wypadają, jak zawsze, buty na obcasie i koturnach. Występują w wersji peep toe i czółenek. Pojawiło się, ku naszej uciesze, sporo szerokich i wygodnych słupków, które są modną alternatywą dla mniej wygodnych, a bardziej znanych szpilek. Dominującym kolorem jest beż, ale znajdzie się także kilka modeli dla fanek wiecznej czerni i rzadko spotykanej bieli.

Wittchen słynie z luksusowych torebek, odzieży, galanterii skórzanej oraz butów. Te ostatnie wykonywane są ręcznie z najwyższej jakości skór, w dużej mierze we Włoszech. Nic dziwnego, że ich ceny sięgają dość wysoko, czego skuteczną rekompensatą jest jakość, wygoda oraz piękne fasony.

Najnowsza kolekcja na wiosnę i lato 2011 obfituje w baleriny oraz wygodne czółenka na niskim obcasie. Pojawiły się klasyczne modele z kokardami ze skóry licowej i zamszu, klamrami, przepięknym kwiatem oraz łańcuszkiem. Nas najbardziej urzekły te dwukolorowe, które nawiązują do mody lat dwudziestych. Poza balerinami i im podobnymi projektanci stworzyli japonki, ze skóry węża oraz trzy piękne pary kozaków. Najlepiej jednak wypadają, jak zawsze, buty na obcasie i koturnach. Występują w wersji peep toe i czółenek. Pojawiło się, ku naszej uciesze, sporo szerokich i wygodnych słupków, które są modną alternatywą dla mniej wygodnych, a bardziej znanych szpilek. Dominującym kolorem jest beż, ale znajdzie się także kilka modeli dla fanek wiecznejczerni i rzadko spotykanej bieli.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII butów Wittchen na wiosnę i lato 2011!

 

Więcej o Wittchen:

Kraciaste torebki Wittchen Young

Kraciaste torebki Wittchen Young

Najnowsza kolekcja ocieplanych rękawiczek Wittchen

Rękawiczki Wittchen na jesień i zimę 2010/11

Więcej o: