Świąteczne charmsy Apart

Mikołajki to nie tylko obdarowywanie swoich bliskich i przyjaciół. To także dzień, w którym możesz zrobić małą przyjemność samej sobie. Idealnie nadają się do tego świąteczne charmsy z kolekcji Apart.
Świąteczny Apart Nie tylko na Mikołajki. Apart w kolekcji zimowej proponuje nam kilkanaście ozdób w cenach od 34 do 99 zł. Znajdziemy wśród nich głównie srebrne ozdoby ze świątecznymi motywami. Mikołajki to nie tylko obdarowywanie swoich bliskich i przyjaciół. To także dzień, w którym możesz zrobić małą przyjemność samej sobie. Idealnie nadają się do tego świąteczne ozdoby z kolekcji Apart. Jednak obdarowywać można nie tylko 6 grudnia. Jeśli na Mikołajki nie znalazłaś przy łóżku paczki z prezentem, nic straconego. Zaraz po pracy możesz ruszyć do najbliższego salonu Apart i sama sprawić sobie mały upominek. Mikołajki mogą być tylko pretekstem, żeby uzupełnić swój zbiór przywieszek na bransoletki. Apart w kolekcji zimowej 2010/2011 proponuje nam kilkanaście ozdób w cenach od 34 do 99 zł. Znajdziemy wśród nich głównie srebrne ozdoby ze świątecznymi motywami. Dla osób zwariowanych na punkcie bożonarodzeniowych gadżetów polecamy przywieszki z Mikołajem, reniferem, choinką czy sankami. Kolorowe, radosne, zabawne i zwracające na siebie uwagę. Jedno spojrzenie na nadgarstek i zimowy nastrój gwarantowany. Dla osób, które odznaczają się bardziej minimalistycznym gustem będą pasowały ozdoby z aniołem czy prostym i eleganckim płatkiem śniegu. Z tylu propozycji możesz skomponować swój własny, indywidualny zestaw biżuterii. Te ozdóbki sprawdzą się nie tylko w charakterze prezentu na Mikołajki - świetnie sprawdzą się w formie drobnego upominku na święta. Można zamówić je także z dostawą do domu, do 7 dni przed oczekiwanym terminem.

Jeśli dziś rano nie znalazłaś przy łóżku paczki z prezentem, masz jeszcze szansę żeby to zmienić. Zaraz po pracy możesz ruszyć do najbliższego salonu Apart i sama sprawić sobie mały upominek.

Mikołajki mogą być tylko pretekstem, żeby uzupełnić swój zbiór przywieszek na bransoletki. Apart w kolekcji zimowej 2010/2011 proponuje nam kilkanaście ozdób w cenach od 34 do 99 zł. Znajdziemy wśród nich głównie srebrne charmsy ze świątecznymi motywami.

Dla osób zwariowanych na punkcie bożonarodzeniowych gadżetów polecamy przywieszki z Mikołajem, reniferem, choinką czy sankami. Kolorowe, radosne, zabawne i zwracające na siebie uwagę. Jedno spojrzenie na nadgarstek i zimowy nastrój gwarantowany. Dla osób, które odznaczają się bardziej minimalistycznym gustem będą pasowały charmsy z aniołem czy prostym i eleganckim płatkiem śniegu.Z tylu propozycji możesz skomponować swój własny, indywidualny zestaw biżuterii.

Charmsy sprawdzą się nie tylko w charakterze prezentu na Mikołajki - świetnie sprawdzą się w formie drobnego upominku na święta. Można zamówić je także z dostawą do domu, do 7 dni przed oczekiwanym terminem.

Więcej:

Naszyjnik Disney Couture

Naszyjniki Disney Couture

Więcej o: