Ciepłe ponczo na święta

Zimowy must have
Ciepłe ponczo na święta Zimowy "must have". Peleryny i poncza znów przypadły Polkom do gustu. Ponczo ze sklepu Boohoo.com kojarzy nam się ze strojem kolędników ze świątecznych pocztówek. Peleryny i poncza znów przypadły Polkom do gustu. Pewnie niemały w tym udział wybiegowych kolekcji, sesji zdjęciowych w popularnych magazynach i europejskiej mody ulicznej. Czego by jednak o tych ciuchach nie mówić, to nie pierwszy raz, kiedy trafiają do naszych szaf. I trzeba przyznać, że wprowadzają do nich trochę niezwykłości. Bo peleryna i ponczo może być pretekstem do zabawy stylizacją. Te, które znalazłyśmy w sklepie internetowym Boohoo.com kojarzy nam się ze strojem kolędników ze świątecznych pocztówek. Spójrzcie tylko na kaptur, obszycie ze sztucznego futra i pompony. Taką pelerynę będziesz mogła założyć na t-shirt, golf, koszulę, ale także bezpośrednio na płaszcz w ramach dodatkowego ocieplenia. Cena: ok. 150 zł.

Peleryny i poncza znów przypadły Polkom do gustu. Pewnie niemały w tym udział wybiegowych kolekcji, sesji zdjęciowych w popularnych magazynach i europejskiej mody ulicznej. Czego by jednak o tych ciuchach nie mówić, to nie pierwszy raz, kiedy trafiają do naszych szaf. I trzeba przyznać, że wprowadzają do nich trochę niezwykłości. Bo pelerynę i ponczo może być pretekstem do zabawy stylizacją.

Te, które znalazłyśmy w sklepie internetowym boohoo.com kojarzy nam się ze strojem kolędników ze świątecznych pocztówek. Spójrzcie tylko na kaptur, obszycie ze sztucznego futra i pompony. Taką pelerynę będziesz mogła założyć na t-shirt, golf, koszulę, ale także bezpośrednio na płaszcz w ramach dodatkowego ocieplenia.

Cena: ok. 150 zł. Kupisz tu.

Więcej:

Fokus na: wyraziste naszyjniki,

Fokus na: wyraziste naszyjniki

 

Więcej o: