Wełniane ponczo Zara - założyłabyś?

Macie czasami wrażenie, że projektanci starają się zbyt dużo pomysłów umieścić w jednej realizacji? Zdaje się nam, że tak stało się właśnie w przypadku tego okrycia ze sklepu Zara...
Wełniane ponczo Zara Czy projektanci nie przesadzili, łącząc zbyt dużo pomysłów w jedno? Wełniane ponczo Zara wieńczy kaptur obszyty futerkiem. Na dekolcie są dwa skórzane zapięcia, po bokach kieszenie. Końce ozdobiono frędzlami. Kosztuje 289 zł Macie czasami wrażenie, że projektanci starają się zbyt dużo pomysłów umieścić w jednej realizacji? Zdaje się nam, że tak stało się właśnie w przypadku tego okrycia ze sklepu Zara. Prezentowane ponczo to miks wszystkiego, co modne w tym sezonie. Bazę stanowi materiał w szaro-czarne pasy składający się z 57 proc. wełny, 28 proc. poliestru, 9 proc. poliamidu i 6 proc. akrylu. Górę wieńczy kaptur obszyty delikatnym czarnym futerkiem. Na dekolcie są dwa skórzane zapięcia, które dają możliwość drobnej zmiany wizerunku. Po bokach umieszczono praktyczne kieszenie. Końce okrycia bogato ozdobiono frędzlami. Opisywane ponczo można kupić za 289 zł.

PonczoZara to miks wszystkiego, co modne w tym sezonie. Bazę stanowi materiał w szaro-czarne pasy składający się z 57% wełny, 28% poliestru, 9% poliamidu i 6% akrylu. Górę wieńczy kaptur obszyty delikatnym czarnym futerkiem. Na dekolcie są dwa skórzane zapięcia, które dają możliwość drobnej zmiany wizerunku. Po bokach umieszczono praktyczne kieszenie. Końce okrycia bogato ozdobiono frędzlami. Opisywane ponczo można kupić za 289 zł.

Zapraszamy do obejrzenia opisywanego ubrania w GALERII oraz wzięcia udziału w sondzie!

 

Czytaj dalej:

Pasek na dodatek

Pasek na dodatek

Przegląd: wiązane botki

Przegląd: wiązane botki

Jakie (przede wszystkim) jest ponczo Zara?
Więcej o: