Ponczo Orsay - założyłabyś?

Ponczo to jeden z gorętszych trendów tej jesieni - jak podoba się Wam jego realizacja w wykonaniu marki Orsay?
Czy założyłabyś ponczo Orsay? Marka Orsay ma w swojej kolekcji ponczo, które może budzić kontrowersje Ponczo to jeden z gorętszych trendów tej jesieni. Prezentowany przez nas ubiór w wykonaniu marki Orsay, może budzić pewne kontrowersje. Jak Wam się podoba? Marka Orsay ma w swojej kolekcji ponczo, które może budzić kontrowersje. Model wykonany jest z dzianiny i występuje w kolorze szarym i khaki. Cały dół wykończony jest frędzlami. Górę zdobi kołnierzyk, troczki ze sznurkami oraz zapięcie, przywodzące na myśl folklorystyczne trendy. Kosztuje 99,90 zł. Jak podoba się Wam ten projekt i jego wykonanie? Założyłybyście takie ponczo? Jeśli tak to w jakim kolorze i z czym byście je zestawiły?

Marka Orsay ma w swojej kolekcji ponczo, które może budzić kontrowersje. Model wykonany jest z dzianiny i występuje w kolorze szarym i khaki. Cały dół wykończony jest frędzlami. Górę zdobi kołnierzyk, troczki ze sznurkami oraz zapięcie przywodzące na myśl folklorystyczne trendy. Kosztuje 99,90 zł.

Jak podoba się Wam ten projekt i jego wykonanie? Założyłybyście takie ponczo? Jeśli tak to w jakim kolorze i z czym byście je zestawiły?

Zapraszamy do obejrzenia GALERII i wypowiedzenia się w komentarzach!

 

Czytaj dalej:

Akcesoria zimowe House

Akcesoria zimowe House

Bluza i swetry HM

Wyraziste góry HM z kolekcji Get Warm