Fokus na: styl Vanessy Bruno

Vanessa Bruno już od wielu lat czaruje lekkim paryskim stylem. Każda kolekcja posiada niepisany temat przewodni. W jesiennej jest to taniec w miejskiej odsłonie.
Fokus na: Styl Vanessy Bruno Projektantka już od wielu lat czaruje lekkim paryskim stylem Vanessa Bruno już od wielu lat czaruje lekkim paryskim stylem. Każda kolekcja posiada niepisany temat przewodni. W jesiennej jest to taniec w miejskiej odsłonie Legginsy, zakolanówki, body i luźna bluza - to strój idealny na popołudniową lekcję tańca. Projektantka jednak na tym nie poprzestaje i traktuje te elementy jako bazę. Wokół niej tworzy jesienne zestawy, które śmiało mogą opuścić salę prób i wyjść na ulicę. Zamiast balerinek - sznurowane botki z futerkiem lub wysokie oficerki. Na wierzch kurtka lub kożuch - zawsze oryginalnie skrojone. Stonowane kolory jak beże i szarości, uzupełnione zostały w typowe jesienne barwy: zgniłe zielenie, musztardowe żółcie, rudości i bordo. Projektantka nie boi się akcentów. Czerwień pojawia się na prostym płaszczu z dużym kołnierzem. Aby nie było zbyt typowo, oprócz czerni i beżu wystąpił fiołkowy fiolet. Jak widać, w jesienne dni wcale nie trzeba rezygnować z mini spódniczki. Ważne, by pod nią znalazły się ciepłe rajstopy lub legginsy. W sieciówkach znajdziemy cały wybór grubych wersji. Najlepiej sprawdzają się te z dużą ilością wełny. Beżowy sweter to świetna alternatywa dla kobiet, które kochają ten kolor, lecz znudziły się już wszechobecnym beżowym płaszczem. Body zamiast szortów? To zestaw dla odważnych. Szara obszerna kurtka, która zmieści pod sobą sporo warstw. Body, t-shirt czy delikatny sweter możemy przewiązać paskiem, dzięki czemu nasza talia wciąż będzie obecna. Botki na koturnie to dobre rozwiązanie dla osób, które nie wyobrażają sobie żadnej pory roku na płaskim obcasie. Nieco bardziej stabilne niż słupek czy szpilka, utrzymają sylwetkę w równowadze nawet przy głębokim śniegu. Kożuch musi być. Jeśli nie w formie kurtki pilotki, to dłuższy, z wykładanym kołnierzem i mankietami w brązowym kolorze. Zgniła zieleń i pomarańczowy dzięki reszcie zgaszonych barw mają szansę zaistnieć w pozytywnym znaczeniu. Jest ciepło i jesiennie. W sam raz na ciemny szary dzień.

Legginsy, zakolanówki, body i luźna bluza - to strój idealny na popołudniową lekcję tańca. Projektantka jednak na tym nie poprzestaje i traktuje te elementy jako bazę. Wokół niej tworzy jesienne zestawy, które śmiało mogą opuścić salę prób i wyjść na ulicę. Zamiast balerinek - sznurowane botki z futerkiem lub wysokie oficerki.  Na wierzch kurtka lub kożuch - zawsze oryginalnie skrojone. Stonowane kolory jak beże i szarości (z których Vanessa Bruno słynie od dawna) uzupełnione zostały w typowe jesienne barwy: zgniłe zielenie, musztardowe żółcie, rudości i bordo.

W zestawie na górze: sukienka Topshop ok. 300 zł, botki Rocket Dog 219 zł (butyk.pl), legginsy Pimkie ok. 35 zł, pasek H&M 59,90 zł, futerko Topshop 499 zł.

Projektantka nie boi się akcentów. Czerwień, mocno lansowana w obecnym sezonie, pojawia się na prostym płaszczu z dużym kołnierzem. Aby nie było zbyt typowo, oprócz czerni i beżu wystąpił fiołkowy fiolet. To dosłownie muśnięcie kolorem. Jak widać, w jesienne dni wcale nie trzeba rezygnować z mini spódniczki. Ważne, by pod nią znalazły się ciepłe rajstopy lub legginsy. W sieciówkach znajdziemy cały wybór grubych wersji. Najlepiej sprawdzają się te z dużą ilością wełny. Beżowy sweter to świetna alternatywa dla kobiet, które kochają ten kolor, lecz znudziły się już wszechobecnym beżowym płaszczem.

Fokus na: styl Vanessy Bruno

W zestawie: płaszcz Dots 499 zł (butyk.pl), botki H&M 299 zł, legginsy H&m 29,90 zł, naszyjnik Sistes 169 zł (butyk.pl), sweter Topshop 194 zł, spódnica Pimkie 69 zł.

Body zamiast szortów? To zestaw dla odważnych. Dosłowność inspiracji może odstraszać, lecz sporo elementów da się nagiąć do codzienności. Przede wszystkim szara obszerna kurtka - asymetryczna lub nie, ważne, że zmieści pod sobą sporo warstw. Body, t-shirt czy delikatny sweter możemy przewiązać paskiem, dzięki czemu, mimo objętości, nasza talia wciąż będzie obecna. Botki na koturnie to dobre rozwiązanie dla osób, które nie wyobrażają sobie żadnej pory roku na płaskim obcasie. Nieco bardziej stabilne niż słupek czy szpilka utrzymają sylwetkę w równowadze nawet przy głębokim śniegu.

Fokus na: styl Vanessy Bruno

W zestawie: kurtka Dots 459 zł (butyk.pl), bluza Topshop 150 zł, rajstopy H&M 29,90 zł, buty Bronx 445 zł (butyk.pl), body New Look 35 zł, pasek Reserved 24,90 zł, getry H&M 29,90 zł.

Kożuch musi być. Jeśli nie w formie kurtki pilotki, to dłuższy, z wykładanym kołnierzem i mankietami w brązowym kolorze. Zgniła zieleń i pomarańczowy - melanż przez złośliwych określany mianem "marchewki z groszkiem", dzięki reszcie zgaszonych barw ma szansę zaistnieć w pozytywnym znaczeniu. Jest ciepło i jesiennie. W sam raz na ciemny szary dzień.

Fokus na: styl Vanessy Bruno

W zestawie: kożuch River Island ok. 450 zł, top River Island ok. 60 zł, zakolanówki Topshop 40 zł, szorty River Island ok. 300 zł, narzutka Topshop ok. 150 zł, kozaki H&M 399 zł.


ZOBACZCIE GALERIĘ Z RZECZAMI INSPIROWANYMI STYLEM VANESSY BRUNO!

 

Więcej:

Lanvin for HM - ceny, kolekcja Lanvin dla HM

Lanvin dla H&M - drogo?

Świąteczna kolekcja Orsay

Orsay imprezowo