Ringsy Yes

Do zbierania, przekładania, kompletowania i noszenia. Czy pierścionki Yes odniosą tak duży sukces jak kultowe już charmsy?

Tworzenie spersonalizowanych zestawów biżuterii spodobało się polskim klientkom. Odkąd bawimy się w indywidualne kompozycje zawieszek do bransoletek, rynek już znalazł dla nas kolejną grę błyskotkami. Teraz na palcach dłoni będziemy zestawiać połyskujące obrączki z kryształkami zawarte w Yes Rings Collection ®.

W tym sezonie Yes zaprasza do kreowania własnych mini kolekcji z biżuterią systemową, która zyskuje coraz więcej fanów na całym świecie. Koncept nowego projektu Yes polega na dowolnym zbieraniu i łączeniu cieniutkich pierścionków, bransoletek czy kolczyków w niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju sety. Z dostępnej w salonach Yes oraz na stronie Yes.pl całej gamy pierścionków oraz obrączek każdy może stworzyć spersonalizowane kolekcje w zależności od nastroju, okazji czy fantazji.

Aby podkreślić delikatność i szyk warto zestawić ze sobą dwa cienkie pierścionki, w różnych odcieniach. Dla osób bardziej odważnych, które lubią mocniejsze dodatki YES proponuje wybrać kilka, np. 7 różnokolorowych "obrączek" z różnymi kamieniami i oczkami tak, aby błyskotki utworzyły imponującą całość. Możliwości jest nieskończenie wiele, wystarczy wyobraźnia i decyzja, na którą stylizację masz ochotę danego dnia.

Ringsy to idealny pomysł na prezent. Będzie on ewaluował wraz z kolejnymi okazjami, w związku z czym nigdy nie stanie się nudny! Poszczególne elementy są wykonane ze srebra i złota, z kamieniami lub bez, wszystko zaprojektowane tak, aby z łatwością miksować poszczególne elementy ze sobą i bawić się coraz to nowymi możliwościami. Można kolekcjonować i bawić się nie tylko pierścionkami - dostępna jest również cała gama "bangli", czyli cieniutkich bransolet, a także kolczyków, które łącząc dowolnie ze sobą tworzą unikatowe zestawy.

Cena: od 59 zł.

Więcej:

Jaką marką jesteś? PSYCHOTEST

Jak myślicie - ringsy spodobają się Polkom tak samo jak charmsy?
Więcej o: