Przegląd: ciepłe golfy na jesień i zimę

Sprawdzamy jakie modele golfów możemy upolować w tym sezonie...
Golfy na jesień i zimę Sprawdzamy, jakie modele golfów możemy upolować w tym sezonie. Przyglądamy się golfom z wielu popularnych sieciówek, które są jednym z najbardziej praktycznych rozwiązań na chłód. Dzisiejszy "przegląd" jest dla każdej z Was, która nie lubi zimnego wiatru i jesiennej pogody. Przyglądamy się golfom z wielu popularnych sieciówek, które są jednym z najbardziej praktycznych rozwiązań na chłód. Taki typ wykończenia góry bluzki czy swetra pozwala kumulować ciepło i nie dać zaziębić się, nawet gdy zapomnimy szala. Pod żakiet i do pracy proponujemy wersje cienkie i gładkie. Na co dzień można zaszaleć z grubymi dzianinami, dodatkami z futra czy falbanami. Dla tych z Was, które stawiają na golfy tylko przez względy estetyczne, proponujemy zainwestować w wersje luźno opadające na ramiona i dekolt - są bardzo kobiece.

Dzisiejszy "przegląd" jest dla każdej z Was, która nie lubi zimnego wiatru i jesiennej pogody. Przedstawiamy golfy z wielu popularnych sieciówek, które są jednym z najbardziej praktycznych rozwiązań na chłód.

Taki typ wykończenia góry bluzki czy swetra pozwala kumulować ciepło i nie dać zaziębić się, nawet gdy zapomnimy szala. Pod żakiet i do pracy proponujemy wersje cienkie i gładkie. Na co dzień można zaszaleć z grubymi dzianinami, dodatkami z futra czy falbanami. Dla tych z Was, które stawiają na golfy tylko przez względy estetyczne, proponujemy zainwestować w wersje luźno opadające na ramiona i dekolt - są bardzo kobiece.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII - znajdziecie tam niemal osiemdziesiąt golfów wraz z cenami!


Więcej mody:

Dwa wcielenia dżinsów

Dwa wcielenia dżinsów

Jesienne buty Reserved - bedzie hit?

Jesienne buty Reserved - bedzie hit?

Więcej o: