Lady Gaga na torebkach H&M

Największa popowa gwiazda ostatnich lat na bawełnianych torbach najpopularniejszej sieciówki.
Lady Gaga na torebkach H&M Murowany hit! Pośród wielu, często niezbyt atrakcyjnych, torebek sieciówki H&M znalazły się dwa kolekcjonerskie skarby! Biała i czarna torba z wizerunkiem Lady Gagi! Pośród wielu, często niezbyt atrakcyjnych, torebek H&M znalazły się dwa kolekcjonerskie skarby! Biała i czarna torba z wizerunkiem najpopularniejszej ostatnio gwiazdy! Oba modele mają wymiary 36x40 cm i są w 100% z bawełny. Na czarnej jest biały nadruk, na którym w ramce jest Lady Gaga w wielkiej peruce. Przysłania się kołnierzem kurtki. Na białej mamy gwiazdę w tej samej peruce, i policyjnej czapce. Pozuje topless. Całość zdobi napis "I'm a free bitch". Oba modele świetnie będą nadawać się na zakupy. Będą nie dość, że ekologicznym manifestem, to dodatkowo połączeniem kontrowersyjności śpiewającej ikony mody z niedrogą użytecznością stworzoną dla mas. Każda z torebek kosztuje 29,90 zł. Do kupienia w H&M.

Przypadkiem natknęłyśmy się na murowany hit! Pośród wielu, często niezbyt atrakcyjnych, torebek H&M znalazły się dwa kolekcjonerskie skarby! Biała i czarna torba z wizerunkiem najpopularniejszej ostatnio gwiazdy!

Oba modele mają wymiary 36x40 cm i są w 100% z bawełny. Na czarnej jest biały nadruk, na którym w ramce jest Lady Gaga w wielkiej peruce. Przysłania się kołnierzem kurtki. Na białej mamy gwiazdę w tej samej peruce, i policyjnej czapce. Pozuje topless. Całość zdobi napis "I'm a free bitch".

Oba modele świetnie będą nadawać się na zakupy. Będą nie dość, że ekologicznym manifestem, to dodatkowo połączeniem kontrowersyjności śpiewającej ikony mody z niedrogą użytecznością stworzoną dla mas.

Każda z torebek kosztuje 29,90 zł. Do kupienia w H&M.

 

Czytaj dalej:

Groszki

Jesienna kolekcja butów Pull and Bear

Groszki

Anja Rubik w jesiennej sesji dla H&M

Więcej o: