Wzorzyste budrysówki C&A - ładne?

No, cóż - nie da się ukryć. Nadeszła jesień. Powiało chłodem, lunęło deszczem. Po raz pierwszy prezentujemy więc ciepłe okrycia. Na pierwszy ogień do Waszej oceny - coś z nowej kolekcji C&A.
Wzorzyste budrysówki C&A Marka zrywa z nudą i udowadnia, że jesień nie musi być szaro-bura C&A udowadnia, że płaszcze nie muszą być nudne. Na jesień i zimę proponuje budrysówki w dwóch wersjach kolorystycznych, ocieplone sztucznym futerkiem Nadeszła jesień. Powiało chłodem, lunęło deszczem. Po raz pierwszy prezentujemy więc ciepłe okrycia. Na pierwszy ogień coś z nowej kolekcji C&A. Marka udowadnia, że jesień nie musi być szaro-bura, a płaszcze nudne. Swoje wełniane egzemplarze urozmaica wzorami zaczerpniętymi z egzotycznych kultur. Co jeszcze jest w nich optymistycznego? Z pewnością nieformalny fason budrysówki. Tego typu płaszcze popularnością zaczęły na dobre cieszyć się tuż po II wojnie światowej. Z angielskiego duffle coat to sportowa kurtka najczęściej wykonana z wełny, wyposażona w kaptur, stebnowany karczek, duże kieszenie i charakterystyczne zapięcia złożone z pętelek i drewnianych kołeczków. Jeśli nadal nie kojarzycie jej z niczym, przypomnijcie sobie Misia Paddingtona, który zadawał szyku w budrysówce na londyńskim dworcu. Płaszcze z C&A są ocieplone sztucznym futerkiem, dzięki czemu sprawdzą się chłodną jesienią i zimą. Będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: brązowo-pomarańczowej i czerwono-niebieskiej. Cena: 159 zł. Marka zrywa z nudą i udowadnia, że jesień nie musi być szaro-bura, a płaszcze nudne. Swoje wełniane egzemplarze urozmaica wzorami zaczerpniętymi z egzotycznych kultur. Co jeszcze jest w nich optymistycznego? Z pewnością nieformalny fason budrysówki. Tego typu płaszcze popularnością zaczęły na dobre cieszyć się tuż po II wojnie światowej. Z angielskiego duffle coat to sportowa kurtka najczęściej wykonana z wełny, wyposażone w kaptur, stębnowane karczki, duże kieszenie i charakterystyczne zapięcia złożone z pętelek i drewnianych kołeczków. Jeśli nadal nie kojarzycie jej z niczym, przypomnijcie sobie Misia Paddingtona, który zadawał szyku w budrysówce na londyńskim dworcu.

 

Płaszcze z C&A są ocieplone sztucznym futerkiem, dzięki czemu sprawdzą się chłodną jesienią i zimą. Będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: brązowo-pomarańczowej i czerwono-niebieskiej. Jak Wam się podobają?

Cena: 159 zł.

Więcej:

Jesienna kolekcja butów Pull and Bear

Oceń kurtki C&A
Więcej o: