Zabawne buty Antonella

Kolorowe kolaże okleiły trampki i baleriny. Poznajcie modele Antonella Zona-Centro
Zabawne buty Antonella Kolorowe kolaże okleiły trampki i baleriny Antonella Zona-Centro Zabawne buty Antonella pokryte ilustracjami retro uszyto we Włoszech. Kolorowe lakierki są nietuzinkowe, niepowtarzalne i multikolorowe. Cena: 219-249 zł Styl pin-up i wygodne casualowe trampki zawarły bardzo udany mariaż. Lakierowane buty Antonella Zona- Centro z ilustracjami retro powinny spodobać się wszystkim młodym duchem fankom mody. Są nietuzinkowe, niepowtarzalne i multikolorowe, ale w żadnym wypadku nie należą do półki z chińskim miszmaszem. Zostały uszyte we Włoszech, a ich wnętrze wykonano z naturalnej skóry. Na zewnątrz zaś widnieje cały przegląd ikon kultowych dekad - portrety pin-up girls, płyty winylowe, elementy garderoby i wycinki gazet. Desenie świetnie komponują się z oldschoolowymi fasonami trampek i balerinek. Cena: 219 - 249 zł.

Styl pin-up i wygodne casualowe trampki zawarły bardzo udany mariaż. Lakierowane buty z ilustracjami retro powinny spodobać się wszystkim młodym duchem Czytelniczkom naszego serwisu. Są nietuzinkowe, niepowtarzalne i multikolorowe, ale w żadnym wypadku nie należą do półki z chińskim miszmaszem. Zostały uszyte we Włoszech, a ich wnętrze wykonano z naturalnej skóry.

Na zewnątrz zaś widnieje cały przegląd ikon kultowych dekad - portrety pin-up girls, płyty winylowe, elementy garderoby i wycinki gazet. Desenie świetnie komponują się z oldschoolowymi fasonami trampek i balerinek. Obejrzyjcie kolorową galerię!

Ceny: od 219 zł - 249 zł. Do kupienia tu.

Więcej:

Topshop jak Dolce&Gabbana