Kolekcja Biolander Zazazou

Prosto z Paryża
Kolekcja Biolander Zazazou Francuskie stylowe i urokliwe torby, plecaki, kosmetyczki i papeterie. Do Polski trafiła kolekcja francuskich stylowych i urokliwych toreb, plecaków, kosmetyczek i papeterii pod wspólną nazwą "La Petite Parisienne" marki Zazazou. Do Polski trafiła kolekcja francuskich stylowych i urokliwych toreb, plecaków, kosmetyczek i papeterii pod wspólną nazwą "La Petite Parisienne". Ich marka - Zazazou - została stworzona w 2009 r. przez dwie kobiety: designerkę i ilustratorkę Sandrę Maestrini oraz specjalistkę ds. komunikacji marketingowej Amaię Arana. Panie poznały się w agencji reklamowej i postanowiły stworzyć linię designerskich akcesoriów modowych, których dodatkową wartością byłby aspekt ekologiczny i etyczny. Wszystkie powstały z materiałów "bio" a handel nimi i ich dystrybucja odbywały się i odbywają zgodnie z zasadami uczciwego handlu (fair trade). Bawełna, z której zostały opracowane małe arcydzieła, posiada Certyfikat EKO / SKAL International i Imprim'Vert. To tyle, jeśli chodzi o shoppingową etykę, a co z estetyką? Dodatki Zazazou rozczulają infantylnymi rysunkami, przedstawiającymi scenki ze stolicy Francji. Ekologicznymi farbami namalowano na nich między innymi kobietę spacerującą po Polach Elizejskich, dziewczynkę z kotem i dwie przyjaciółki toczące pogawędkę zapewne "pod dachami Paryża". Ceny dodatków Zazazou: od 56 zł - 139 zł.

Do Polski trafiła kolekcja francuskich stylowych i urokliwych toreb, plecaków, kosmetyczek i papeterii pod wspólną nazwą "La Petite Parisienne". Ich marka - Zazazou - została stworzona w 2009 r. przez dwie kobiety: designerkę i ilustratorkę Sandrę Maestrini oraz specjalistkę ds. komunikacji marketingowej Amaię Arana. Panie poznały się w agencji reklamowej i postanowiły stworzyć linię designerskich akcesoriów modowych, których dodatkową wartością byłby aspekt ekologiczny i etyczny. Wszystkie powstały z materiałów "bio" a handel nimi i ich dystrybucja odbywały się i odbywają zgodnie z zasadami uczciwego handlu (fair trade). Bawełna z której zostały opracowane małe arcydzieła posiada Certyfikat EKO / SKAL International i Imprim'Vert.

To tyle, jeśli chodzi o shoppingową etykę, a co z estetyką? Dodatki Zazazou rozczulają infantylnymi rysunkami przedstawiającymi scenki ze stolicy Francji. Ekologicznymi farbami namalowano na nich między innymi kobietę spacerującą po Polach Elizejskich,  dziewczynkę z kotem i dwie przyjaciółki toczące pogawędkę zapewne "pod dachami Paryża".

Ceny dodatków Zazazou: od 56 zł - 139 zł. Do kupienia TU.

Więcej:

Jesienna linia H&M Divided - słaba?