Drożej - taniej: sukienki H&M

Zdumiewające podobieństwo między sukienkami od projektantów, a tymi od H&M. Czy te droższe warte są swojej ceny?
H&M lubi się wzorować Zauważyłyśmy duże podobieństwo między sukienkami od projektantów, a tymi od H&M. H&M ma w swojej kolekcji dwie piękne sukienki bez ramiączek: czarną i różową, których odpowiedniki znaleźć można wśród prac znanych projektantów H&M ma w swojej kolekcji dwie piękne sukienki, których odpowiedniki znaleźć można wśród prac projektantów. Różowa sukienka z sieciówki ma bardzo kobiecy krój. Linia blisko ciała połączona z różowym kolorem, dekoltem w serce, zaszewkami optycznie powiększającymi biust i kopertowym rozwiązaniem dołu, który tworzy kokardę, daje przepiękną całość. Podobna krojem i kolorem sukienka Kova & T, z pozoru prostsza, zachwyca zdobnym tyłem. Przód zdobi jedynie kilka marszczeń, szwów i czarna lamówka - za to z tyłu dzieje się wiele! Guziki obleczone materiałem, falbany dodające kobiecości i korygujące kształty, pionowe szwy oraz niewielki rozporek dają seksowny i ultrakobiecy efekt! Czarna sukienka H&M to typowa prosta sukienka bez ramiączek. Zdobi ją jedynie lekko lśniący materiał, pionowe i ukośne marszczenia oraz kokarda w pasie. W droższej wersji widzimy podobne rozwiązania. Tkanina ma na sobie błyszczące wzory, marszczenia w dolnej części i bardzo podobny krój do pierwszej. Różni się jednak tym, że jest ozdobiona lekko buduarowymi, choć nienachalnymi lamówkami tworzącymi gorsetowe linie.

H&M ma w swojej kolekcji dwie piękne sukienki, których odpowiedniki znaleźć można pośród prac projektantów.

Różowa sukienka z sieciówki ma bardzo kobiecy krój. Linia blisko ciała połączona z różowym kolorem, dekoltem w serce, zaszewkami optycznie powiększającymi biust i kopertowym rozwiązaniem dołu, który tworzy kokardę daje przepiękną całość. Podobna krojem i kolorem sukienka Kova & T, z pozoru prostsza, zachwyca zdobnym tyłem. Przód zdobi jedynie kilka marszczeń, szwów i czarna lamówka - za to z tyłu dzieje się wiele! Guziki obleczone materiałem,falbany dodające kobiecości i korygujące kształty, pionowe szwy oraz niewielki rozporek dają seksowny i ultrakobiecy efekt!

Czarna sukienka H&M to typowa prosta sukienka bez ramiączek. Zdobi ją jedynie lekko lśniący materiał, pionowe i ukośne marszczenia orazkokarda w pasie. W droższej wersji widzimy podobne rozwiązania. Tkanina ma na sobie błyszczące wzory, marszczenia w dolnej części i bardzo podobny krój do pierwszej. Różni się jednak tym, że jest ozdobiona lekko buduarowymi, choć nienachalnymi, lamówkami tworzącymi gorsetowe linie.

W GALERII znajdziecie obrazki w powiększeniu oraz ceny. Po obejrzeniu zapraszamy do głosowania!

 

Więcej mody:

Groszki

Inspiracje: jak Stella McCartney

Groszki

Elegancka czerń poniżej 100 zł

Uważam, że sukienki H&M
Więcej o: