W roli głównej: sukienka Mohito

Miętowy sorbet z lekkim kremem
Miętowa sukienka Mohito Miętowy sorbet z lekkim kremem Mięta, pistacja i pudrowa zieleń dzięki lakierowi Chanel są najmodniejszymi kolorami. W trend wpisuje się sukienka Mohito w kolorze miętowego sorbetu (119 zł) Na punkcie mięty, jadeitu, pistacji i pudrowej zieleni oszalałyśmy już na początku wiosennego sezonu. Niemały w tym udział lakieru Chanel w odcieniu "Jade", który zawładnął sercami blogerek i celebrytek. Co takiego mają w sobie te właśnie odcienie zieleni? Są romantyczne, sensualne, a skomponowane z czernią i cętkami potrafią być jednocześnie słodkie i drapieżne. W oko wpadła nam dziewczęca sukienka Mohito w kolorze miętowego sorbetu. Ma krój, który w swojej formie jest naprawdę piękny, bo łączy geometryczną prostotę z urokliwie marszczonymi, bufiastymi rękawami. Dla kobiet pilnujących trendów ważna będzie najmodniejsza w tym sezonie długość do połowy uda. Idąc za domem mody Balenciaga, zainspirowane okładką magazynu "Donna Colezzioni Pais", postanowiłyśmy zestawić ją z pudrowymi i kremowymi dodatkami. Połączenie wydaje się być apetyczne i bardzo subtelne, ale żeby nie było nudno, można trochę zaszaleć z biżuterią do włosów. Jeśli wybierzesz sukienkę na jakąś uroczystą okazję, odważ się włosy podtrzymać piórkową opaską. Trendowym akcentem będą paznokcie w najmodniejszym odcieniu jadeitu, a nogi optycznie wydłużą cieliste czółenka. W zestawie na górze: sukienka Mohito 119,90 zł, kolczyki New Look ok. 15 zł, opaska do włosów Accessorize ok. 130 zł, torebka Kazar 599 zł, czółenka Stradivarius 169 zł, lakier do paznokci Chanel ok. 75 zł.

Na punkcie mięty, jadeitu, pistacji i pudrowej zieleni oszalałyśmy już na początku wiosennego sezonu. Niemały w tym udział lakieru Chanel w odcieniu 'Jade', który zawładnął sercami blogerek i celebrytek. Co takiego mają w sobie te właśnie odcienie zieleni? Są romantyczne, sensualne, a skomponowane z czernią i cętkami potrafią być jednocześnie słodkie i drapieżne.

W oko wpadła nam dziewczęca sukienka Mohito w kolorze miętowego sorbetu. Ma krój, który w swojej formie jest naprawdę piękny, bo łączy architektoniczną prostotę z urokliwie marszczonymi, bufiastymi rękawami. Dla kobiet pilnujących trendów ważna będzie najmodniejsza w tym sezonie długość do połowy uda.

Donna Colezzioni - skan

Idąc za domem mody Balenciaga, zainspirowane okładką magazynu "Donna Colezzioni Pais", postanowiłyśmy zestawić ją z pudrowymi i kremowymi dodatkami. Połączenie wydaje się być apetyczne i bardzo subtelne, ale żeby nie było nudno można trochę zaszaleć z biżuterią do włosów. Jeśli wybierzesz sukienkę na jakąś uroczystą okazję, odważ się włosy podtrzymać piórkową opaską. Trendowym akcentem będą paznokcie w najmodniejszym odcieniu jadeitu, a nogi optycznie wydłużą cieliste czółenka.

W zestawie na górze: sukienka Mohito 119,90 zł, kolczyki New Look ok. 15 zł, opaska do włosów Accessorize ok. 130 zł, torebka Kazar 599 zł, czółenka Stradivarius 169 zł, lakier do paznokci Chanel ok. 75 zł.

A Wy? Z czym zestawiłybyście sukienkę Mohito?

Więcej o: