Dior nawilża - nowa seria Hydra Life

Nawilżanie dla trzydziestolatek oparte na osiągnięciach nagrodzonych Noblem

W 2003 roku amerykańscy naukowcy odkryli istnienie kanałów w błonach komórkowych i właśnie za to otrzymali prestiżową nagrodę. Ośrodek Innowacji Diora posłużył się nazwą akwaporyny, czyli cylindryczne i puste w środku białka, tworzące mikro-sieć, wewnątrz której woda przemieszcza się na powierzchnię skóry.

Badacze marki wykorzystali ten proces, a co więcej, po raz kolejny wykazali związek pomiędzy odwodnieniem skóry i procesem starzenia się. W 2005 roku opracowali umożliwiającą dogłębne nawilżenie skóry, technologię oddziałującą na akwaporyny 3, obecne w głębokich warstwach naskórka. W 2010 roku kolejne przełomowe odkrycia pozwoliły im zidentyfikować i opracować technologię działającą na akwaporyny 9, zlokalizowane na powierzchni skóry.

Lata badań zaowocowały unikalną serią nawilżającą dla trzydziestolatek - Hydra Life. Wydaje się, że jej podział na produkty to prawdziwy system skonstruowany dla indywidualnych potrzeb skóry, która potrzebuje właśnie nawilżenia.

Kremy podzielono na trzy kategorie:

KONSYSTENCJE DOPASOWANE DO KAŻDEGO RODZAJU CERY:

mieszana i tłusta - Pro-Youth Matifying Fluid (50 ml - 261 zł)

Matująca emulsja chroniąca młodość cery, dającą optymalną równowagę i poziom nawilżenia za pomocą lekkiego jak piórko, nietłustego i nie powodującego trądziku fluidu. Natychmiast wtapia się on w skórę, przywracając jej jędrność i matując ją jednym pociągnięciem.

normalna i mieszana - Pro-Youth Sorbet Creme (50 ml - 261 zł)

Sorbet-krem chroniący młodość cery, lekko przezroczysta konsystencja z seledynowymi refleksami. Po nałożeniu zmienia się w postać płynną, gwarantując bardzo świeże i delikatnie ujędrniające nawilżenie. Idealny na upalne dni.

normalna i sucha - Pro-Youth Comfort Creme (50 ml - 261 zł)

Kojący krem chroniący młodość cery, gęsty, dzięki czemu przynosi skórze uczucie pełnego komfortu. Idealny na zimę i doskonały dla cery normalnej i suchej.

NAWILŻANIE I OCHRONA W CIĄGU DNIA:

normalna i mieszana - Pro-Youth Protective Fluid SPF 15 (SPF15 - 265 zł)

Ochronna mleczna emulsja z filtrem SPF 15 chroniąca młodość cera,  zapewnia ochronę przed słońcem i szkodliwymi czynnikami środowiska. Łączy nawilżanie chroniące młodość cery ze skuteczną ochroną przed promieniowaniem UV.

normalna i sucha - Pro-Youth Protective Creme SPF 15 (50 ml SPF15 - 265 zł)

Ochronny krem z filtrem SPF 15 chroniący młodość cery.

PIELĘGNACJA UZUPEŁNIAJĄCA:

Pro-Youth Sorbet Eye Creme (15 ml - 199 zł)

Sorbet-krem pod oczy chroniący młodość cery

Beauty Awakening Rehydrating Mask (206 zł)

Nawilżająca maseczka przywracająca piękno cery

Pro-Youth Skin Tint SPF 20  (50 ml - 182 zł)

Krem koloryzujący chroniący młodość cery z filtrem SPF 20.

Oprócz tych produktów, w linii Hydra Life zaistniał prawdziwy hit, który ma działać jak 'red bull' dla skóry twarzy. Hydra Life Skin Energizer (50 ml - 359 zł) daje cerze prawdziwy zastrzyk energii - naprawdę godny polecenia.

Więcej nowości:

Hity kosmetyczne na wiosnę!

 

 

Więcej o: