Fokus na szarość - bis!

Szary dżersej już dawno przestał być zarezerwowany tylko dla sportowych fasonów. Jednak takiego wyboru jak teraz, nie było w sklepach jeszcze nigdy!

Najlepsze jest to, że powracają do łask pozornie zwykłe dresowe spodnie. Jednak zwykłe być nie mogą i fason raczej powinien przypominać ?alladynki" albo klasyczne ?chinos" (często nawet zaprasowane w kancik!) niż powyciągany egzemplarz, w którym nie pokazujemy się publicznie.

Znacznie prostsze w obsłudze są jednak sukienki i tuniki. Noszone do dżinsów albo kolorowych rajstop, wzbogacone w oryginalną biżuterię zupełnie tracą resztki sportowego charakteru. Ten materiał świetnie prezentuje się w asymetrycznych formach. Co ciekawe, poszczególne elementy zestawione razem (na przykład noszone warstwowo) potrafią być niezwykle interesujące.

Harel

W zestawie: sukienka H&M 79,90 zł, bluzka z ukośnym przeszyciem Pimkie 59,90 zł, szal Only 50 zł, spodnie Topshop 144 zł, bluzka z gumką w talii H&M 49,90 zł, poncho Topshop ok. 200 zł, bluzka z plisowaniem H&M 99 zł, bluza H&M 59,90 zł, sweter z marszczeniami po bokach Only ok. 200 zł.  

Czytaj w Znam.to: Wygoda w kolorze dzikich jeżyn

Więcej o: