Zakupy z Piotrem Sałatą, czyli jak dobrze wyglądać w ubraniu

Piotr Sałata, stylista znany z programu telewizyjnego o  metamorfozach kobiet, może zostać Twoim osobistym doradcą. Wszystko dzięki serwisowi WyjątkowyPrezent.pl, który oferuje Zakupy z Piotrem Sałatą.
Stylista nie tylko dobierze modny strój specjalnie do Twojej sylwetki, ale rozwiąże też wszystkie modowe zagadki: który kolor jest absolutnym hitem tego sezonu? Jakie buty są teraz najmodniejsze? Czy nadal można nosić olbrzymie torebki?

 Foto TVN
Foto TVN

Piotr Sałata to świetny stylista. O zakupach wie wszystko. Dzięki jego programowi telewizyjnemu upewniliśmy się, że każdą kobietę potrafi przemienić w prawdziwą księżniczkę. Piotr jest również bardzo sympatyczną osobą. Cieszę się, że dzięki Wyjątkowemu Prezentowi wiele osób będzie mogło spotkać się z Piotrem, skorzystać z jego wielkiego talentu, osobiście przekonać się, jak niezwykłą jest osobą oraz udoskonalić swój wizerunek - mówi Hubert Bienias, założyciel serwisu Wyjatkowy Prezent.pl

Zakupy z Piotrem Sałatą obejmują spotkanie w galerii handlowej, analizę kolorystyczną danej osoby, ustalenie jej potrzeb oraz wspólne zakupy. Prezent można zrealizować w Warszawie. Zakupy z Piotrem Sałatą trwają około 4 godzin. Koszt to 999 zł (cena nie zawiera kosztu kupowanych rzeczy). 

Więcej informacji znajdziesz na stronie WyjatkowyPrezent.pl.


New Look w Polsce już w listopadzie

Czytaj w Znam.to: Sfilcowałam na punkcie filcowej torby na laptopa