Z Camaieu do pracy

Przyszedł czas na odświeżenie tej części naszej garderoby, która służy nam w czasie pracy. Biurowe rewolucje i natłok spraw do załatwienia na mieście - zobacz, jak przetrwać służbową jesień z Camaieu

Francuska marka wpuściła do biura trochę najświeższych trendów, nie rezygnując z eleganckich dyżurnych form, które wypada mieć w swojej szafie. Mamy więc w kolekcji szczyptę trendowego szyku Alexy Chung i nieco praktycznych standardów. Wszystko zbilansowane w myśl reguł dress code'u.

Linia Smart to kwintesencja tego, co jest nam potrzebne, przetworzona na brytyjski styl rodem z ulic Londynu. Czarne wąskie spodnie o kroju cygaretek, spódnice przed kolano, eleganckie bluzki, koszule i prawdziwy hit sezonu - taliowane marynarki z rękawami podwiniętymi poniżej łokcia powinny spodobać się wielbicielkom klasyki. Mankiety nie muszą być ozdobne - dobrze, jeśli wywinięcie zdradza tajemnice podszewki, jej deseń i fakturę. Najmodniejszy detal w takiej marynarce to niewątpliwie paski i prążki.

Króluje niepodzielnie czerń, ustępując czasami trochę miejsca w stylizacji klasycznej bieli, beżom i brązom. Łączyć możesz je dowolnie. A jeśli zrobi się chłodno, biurową elegancję przykryjesz dwurzędowymi płaszczykami w kolorze czerni i kawy. 

Zajrzyj do galerii - czekają tam na Ciebie gotowe zestawy i informacja o cenach. Adresy sklepów Camaieu znajdziesz tu.

Czytaj w Znam.to: Bardzo wygodne i kobiece buty  

Więcej o: