Kinowe kolczyki Lemoniq

W panteonie gwiazd filmowych, których podobizny zdobią biżuterię decoupage, prym wiodą wizerunki Marylin Monroe i Audrey Hepburn.
Kinowe kolczyki Lemoniq Nieśmiertelny Charlie Chaplin na kolczykach W panteonie gwiazd filmowych, których podobizny zdobią biżuterię decoupage, prym wiodą wizerunki Marylin Monroe i Audrey Hepburn W panteonie gwiazd filmowych, których podobizny zdobią biżuterię decoupage, prym wiodą wizerunki Marylin Monroe i Audrey Hepburn. Lemoniq przełamuje wiodące tendencje i pokazuje nam, że na dodatkach równie wdzięcznie sprawdzi się nieśmiertelny Charlie Chaplin. Czarno-biała kolorystyka nawiązuje oczywiście do kina niemego, co obok postaci samego komika, tworzy modny klimat retro. Podłużna forma optycznie wydłuży szyję i dopasuje się do każdego kształtu twarzy. Kolczyki wykonane są z drewna, oprócz bigli z czystego srebra. Wzór powtarza się po obu stronach. Istnieje możliwość wykonania do kompletu naszyjnika lub broszki z identycznym motywem. Długość - 4,9 cm bez bigla. Szerokość - 1,5 cm. Kosztują 32,90 zł. Kupisz tu. Pudełeczko Deco TrendyJubileuszowa kolekcja Chantelle.

Lemoniq przełamuje wiodące tendencje i pokazuje nam, że na dodatkach równie wdzięcznie sprawdzi się nieśmiertelny Charlie Chaplin.

Czarno-biała kolorystyka nawiązuje oczywiście do kina niemego, co obok postaci samego komika, tworzy modny klimat retro. Podłużna forma optycznie wydłuży szyję i dopasuje się do każdego kształtu twarzy. Kolczyki wykonane są z drewna, oprócz bigli z czystego srebra. Wzór powtarza się po obu stronach. Istnieje możliwość wykonania do kompletu naszyjnika lub broszki z identycznym motywem.

 

Długość - 4,9 cm bez bigla

Szerokośc - 1,5 cm

Kosztują 32,90 zł. Kupisz tu.

Pudełeczko Deco Trendy

Jubileuszowa kolekcja Chantelle

Więcej o: