Wiosenno-letnia kolekcja Kasi Zapały

Inspiracją był styl Audrey Hepburn
Kolekcja Kasi Zapały Inspiracją dla wiosenno-letniej kolekcji był styl Audrey Hepburn Kolekcja Zapały to sukienki inspirowane epoką Audrey Hepburn. Sukienki mają klasyczne fasony z wyraźnie podkreśloną talią, bufkami przy rękawach i kokardami Inspiracją dla wiosenno-letniej kolekcji był styl Audrey Hepburn. Audrey to ikona ponadczasowej elegancji i wyrafinowanej kobiecości. Nowa kolekcja projektantki Kasi Zapały to sukienki inspirowane jej epoką. Sukienki mają klasyczne fasony z wyraźnie podkreśloną talią, bufkami przy rękawach i kokardami. Dominuje krój ołówkowy dołu sukienek lub jego zaokrąglenie w postaci bombki. Kolorystyka to biele, beże, brązy, granaty, a także zielenie i morskie turkusy oraz ukochany kolor Hepburn - czerń. Kolekcja jest dostępna w sklepie Salt nad Pepper.

Audrey to ikona ponadczasowej elegancji i wyrafinowanej kobiecości. Nowa kolekcja projektantki Kasi Zapały to sukienki inspirowane jej epoką.

Sukienki mają klasyczne fasony z wyraźnie podkreśloną talią, bufkami przy rękawach i kokardami. Dominuje krój ołówkowy dołu sukienek lub jego zaokrąglenie w postaci bombki. Kolorystyka to biele, beże, brązy, granaty, a także zielenie i morskie turkusy oraz ukochany kolor Hepburn - czerń.

Kolekcja jest dostępna w sklepie Salt nad Pepper.

Kasia Zapała

Nowe sukienki Doroty Zielińskiej 

Więcej o: