Converse koncertowo!

Daj się ponieść!
Converse koncertowo! Daj się ponieść! Tej wiosny Converse proponuje m.in. 2 modele "koncertowe" - Białe i czarne buty z linii All Star z obrazkiem wiwatującego w czasie koncertu tłumu Muzyka, zwłaszcza rockowa, wniosła bardzo wiele w legendę trampek Converse. Dlatego dość często w kolekcjach marki pojawiają się modele silnie inspirowane muzyką, jej poszczególnymi gatunkami, a nawet konkretnymi postaciami (pamiętasz model zaprojektowany w hołdzie Kurtowi Cobainowi?). Tej wiosny Converse proponuje między innymi dwa modele "koncertowe". Biały i czarny but z linii All Star ozdobiony jest obrazkiem wiwatującego w czasie koncertu tłumu, przyklejonego - jak na fanów przystało - do barierek przed samą sceną. Dobra miejscówka - aż się marzą koncerty w plenerze. Te trampki nadadzą się wtedy doskonale! Butów szukaj w sklepach Converse. Kosztują 199 zł (i mają gratisowe fioletowe sznurówki!).

Muzyka, zwłaszcza rockowa, wniosła bardzo wiele w legendę trampek Converse. Dlatego dość często w kolekcjach marki pojawiają się modele silnie inspirowane muzyką, jej poszczególnymi gatunkami, a nawet konkretnymi postaciami (pamiętasz model zaprojektowany w hołdzie Kurtowi Cobainowi?). Tej wiosny Converse proponuje między innymi dwa modele "koncertowe".

Biały i czarny but z linii All Star ozdobiony jest obrazkiem wiwatującego w czasie koncertu tłumu, przyklejonego, jak na fanów, przystało, do barierek przed samą sceną. Dobra miejscówka - aż się marzą koncerty w plenerze. Te trampki nadadzą się wtedy doskonale!

Butów szukaj w sklepach Converse. Kosztują 199 zł (i mają gratisowe fioletowe sznurówki!).

Converse

Czytaj w Znam.to: Styl i klasa Jil Sander 

Więcej o: