MAC i Hello Kitty w duecie

Znane i wypróbowane kosmetyki w limitowanej edycji w słodkich opakowaniach z wizerunkiem Hello Kitty
MAC i Hello Kitty w duecie Znane i wypróbowane kosmetyki w limitowanej edycji Hello Kitty - łagodna kotka lub dzika kocica! Słodka i niewinna albo drapieżna. Jak jest grzeczna, to bardzo grzeczna, a jak niegrzeczna, to niewątpliwie od MAC Ikona uwielbiana przez miliony na całym świecie wywołuje poruszenie za sprawą specjalnej edycji cieni do powiek, różów, szminek, błyszczyków i garści poręcznych, ekskluzywnych akcesoriów It-Kitty: najbardziej pożądanych w tym sezonie. Hello Kitty - łagodna kotka lub dzika kocica! Słodka i niewinna albo drapieżna. Jak jest grzeczna, to bardzo grzeczna, a jak niegrzeczna, to niewątpliwie od MAC! W skład linii akcesoriów wchodzą: torba (150 zł) kosmetyczki (108 i 95 zł), lusterka (70 zł), breloczki (70 zł), zestawy pędzli (225 zł) bransoletki (147 zł), i pluszowa maskotka (181 zł). W skład kolekcji kosmetyków Hello Kitty wchodzą: szminki (70 zł), błyszczyki (65 zł), barwiące balsamy do ust (60 zł), poczwórne zestawy cieni do powiek (159 zł), kolorowe pigmenty (90 zł), róże (80 zł), brokaty (70 zł), pudry (95 zł), lakiery do paznokci (50 zł), błyszczące eyelinery z brokatem (70 zł), mascara (55 zł) i sztuczne rzęsy (50 zł). Kolekcja będzie dostępna w sklepach MAC od marca 2009.

Ikona uwielbiana przez miliony na całym świecie wywołuje poruszenie za sprawą specjalnej edycjicieni do powiek, różów, szminek, błyszczyków i garści poręcznych, ekskluzywnych akcesoriów It-Kitty: najbardziej pożądanych w tym sezonie.

Hello Kitty - łagodna kotka lub dzika kocica! Słodka i niewinna albo drapieżna. Jak jest grzeczna, to bardzo grzeczna, a jak niegrzeczna, to niewątpliwie od MAC!

W skład linii akcesoriów wchodzą:

- kosmetyczki (150 i 108 zł), lusterka (95 zł), breloczki (70 zł), zestawy pędzli (225 zł);

Fot. M.A.C

- bransoletki (147 zł);

Fot. M.A.C

i pluszowa maskotka (181 zł).

W skład kolekcji kosmetyków Hello Kitty wchodzą: szminki (70 zł), błyszczyki (65 zł), barwiące balsamy do ust (60 zł), poczwórne zestawy cieni do powiek (159 zł), kolorowe pigmenty (90 zł), róże (80 zł), brokaty (70 zł), pudry (95 zł), lakiery do paznokci (50 zł), błyszczące eyelinery z brokatem (70 zł), mascara (55 zł) i sztuczne rzęsy (50 zł).

Fot. M.A.C

Kolekcja będzie dostępna w sklepach MAC od marca 2009.

 

Czytaj w Znam.to: Delikatny połysk czy intensywny kolor na powiekach?