Bielizna Chantelle

Nowe modele na Święta
Bielizna Chantelle Nowe modele są dostępne w sklepie internetowym Intymna Sklep internetowy Intymna wprowadził do swojej oferty kolekcję Chantelle! Pierwsze modele na każdą okazję są już w sprzedaży. Bielizna kosztuje od 159 do 329 zł Subtelne odcienie pudrowe, delikatne koronki i misterne hafty? A może wyrafinowana purpura, odważne linie i nastrój sexy? Niezależnie od tego, jaką bieliznę lubisz, Chantelle proponuje Ci pełnię kobiecości w każdym stylu. Bielizna to dobry pomysł na świąteczny prezent dla ukochanej (Panowie!), mamy, przyjaciółki lub... siebie. Ucieszy Cię pewnie wiadomość, że popularny sklep internetowy Intymna wprowadził do swojej oferty kolekcję Chantelle! Pierwsze modele - na każdą okazję - są już w sprzedaży. Groszkom najbardziej podoba się czarny komplet z różowymi kokardkami, a Tobie? Bielizna kosztuje od 159 do 329 zł.

Subtelne odcienie pudrowe, delikatne koronki i misterne hafty? A może wyrafinowana purpura, odważne linie i nastrój sexy? Niezależnie od tego, jaką bieliznę lubisz, Chantelle proponuje Ci pełnię kobiecości w każdym stylu.

Bielizna to dobry pomysł na świąteczny prezent dla ukochanej (Panowie!), mamy, przyjaciółki lub... siebie. Ucieszy Cię pewnie wiadomość, że populary sklep internetowy Intymna wprowadził do swojej oferty kolekcję Chantelle! Pierwsze modele - na każdą okazję - są już w sprzedaży. Groszkom najbardziej podoba się czarny komplet z różowymi kokardkami, a Tobie?

Prezentowana bielizna kosztuje od 159 do 329 zł.

Przede wszystkim komfort - bielizna Sloggi

Soczysta koszulka nocna

Najlepszy sprzęt foto - sprawdź się!

Czytaj w Znam.to: Krój stanika godny Nobla

Więcej o: