List do świętego Mikołaja - kiermasz Groszków i Pakamery

Konkurs Groszków i galerii Pakamera.pl


Galeria Pakamera organizuje Kiermasz w Obiekcie Znalezionym, który odbędzie się w sobotę 20 grudnia 2008. Jest to ostatni przedświąteczny weekend i tym samym alternatywa dla zakupów w hipermarkecie.

Impreza adresowana jest do osób pragnących spędzić ten przedświąteczny weekend na zakupach w miłej, rodzinnej atmosferze, ze świąteczną muzyką i pysznymi pierniczkami. Prócz nich kiermaszowi będą towarzyszyć rozmaite konkursy i warsztaty dla dzieci, mające na celu zaszczepić im miłość do sztuki użytkowej.

Ponadto w Obiekcie Znalezionym zapowiedział swoją wizytę Święty Mikołaj. Pakamera chce pokazać przedmioty unikatowe, bardzo często wykonane tylko w pojedynczych egzemplarzach. Na tą okazję zgromadzono już ponad 3500 prac projektantów mody i artystów z całej Polski. Ubrania, biżuteria, elementy dekoracji wnętrz, nietypowe zabawki dla najmłodszych, to wszystko będzie można znaleźć w Obiekcie.

Mamy nadzieję, że impreza stanie się cykliczna i wpisana jako stały punkt w przedświątecznym programie Warszawy.

Groszki kibicują wydarzeniu i ogłaszają konkurs - dla dużych i małych! - na list do świętego Mikołaja!

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować, dowolną metodą, list do świętego Mikołaja, zawierający produkty znalezione w serwisie www.pakamera.pl. Wybieracie maksymalnie pięć produktów, niezależnie od rodzaju, ceny czy przeznaczenia. To mają być te produkty, których widok pod choinką Was ucieszy!

List powinien mieć postać kolażu lub innego pliku graficznego. Dla osób, które nie mają odpowiednich narzędzi, pakamera przygotowała specjalny edytor, którym w prosty i szybki sposób stworzycie niepowtarzalną prezentację. Można również skorzystać z darmowego programu do obróbki zdjęć paint.net

Jak skorzystać z edytora?
Przede wszystkim należy być zarejestrowanym użytkownikiem, ponieważ edytor jest zintegrowany z profilem użytkownika, w którym to będzie podgląd dodanych produktów. Tuż nad produktem znajduje się link: Konkurs Groszki. Użytkownik klikając na link dodaje przedmiot do listy konkursowej.
Lista konkursowa znajduje się w panelu użytkownika, w miejscu gdzie każdy użytkownik pakamery kierowany jest po zalogowaniu, i jest jedną z zakładek w menu. Generalnie, zasady działania są bardzo proste, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, postaramy się pomóc.

Widok przedmiotu:


Widok panelu:


Konkurs jest przyjemny, ale nagrody jeszcze bardziej! Do wygrania są kupony prezentowe o łącznej wartości 500 zł!

Pierwsze miejsce: bon o wartości 150 zł
Drugie miejsce dla dwóch osób: bon o wartości 100 zł
Trzecie miejsce dla trzech osób: bon o wartości 50 zł

Na Wasze prace czekamy do 12 grudnia 2008 włącznie. Osoby, które przygotują prace własnymi możliwościami, powinny przysłać je na adres: e-konkursy@gazeta.pl
Prace, które zostały przygotowane w edytorze, będą automatycznie wysłane do organizatora konkursu po zatwierdzeniu. Jury wybierze prace ciekawe, przygotowane z pomysłem.

Wyniki zostaną ogłoszone 15 grudnia 2008 br. na łamach serwisu Groszki.pl oraz galerii Pakamera.pl

Powodzenia!

Więcej o: