Po pokazie kolekcji Gosi Baczyńskiej dla RESERVED

Groszki i zaprzyjaźniony serwis Lula na pokazie

 

Zaprzyjaźniony serwis Lula już od samego rana ogłasza, że 9 października odbył się długo zapowiadany pokaz kolekcji "Gosia Baczyńska for RESERVED".

 

Imprezę zorganizowano w starych, klimatycznych wnętrzach warszawskiej Reduty Banku Polskiego. Podczas pokazu zostały zaprezentowane kreacje, które mogliśmy podziwiać wcześniej, podczas konferencji prasowej (dostępne będą one w sprzedaży już od 29 listopada w wybranych salonach RESERVED), ale także 15 dodatkowych strojów, zaprojektowanych przez Gosię Baczyńską specjalnie na tę okazję.

 

Pokaz Gosi Baczyńskiej dla RESERVED fot. East News

 

Jako że kolekcja nosi nazwę "Le Carrousel" (karuzela), modelki na wybiegu mogliśmy podziwiać nie tylko przechadzające się w "tradycyjny" sposób, ale także jako posągi, które zastygłe w bezruchu widać było na kręcącym się podeście!

 

Z pierwszy raz pokazanych kreacji Luli bardzo przypadło do gustu czarne spodnium z pensjonarską górą. Innym ciekawym motywem pokazu było połączenie delikatnej, ultrakobiecej satyny z typowo zimowym grubym welurem. Motywem przewodnim całej kolekcji był połysk, jednak w wydaniu bezpretensjonalnym, wręcz bardzo eleganckim, a takie podejście Luli i Groszkom podoba się zawsze!

 

pokaz kolekcji Gosi Baczyńskiej fot. WOJCIECH OLSZANKA/East News

 

Na pokazie nie zabrakło oczywiście gwiazd. Magdalena Cielecka pojawiła się w pięknej białej bluzce, ale niestety z bardzo "niedopracowaną" fryzurą. Pięknie w czarnej, marszczonej kreacji wyglądała natomiast Agnieszka Maciąg. Natomiast wój powiększony brzuszek dumnie pokazywała Magda Schejbal.

 

Magda Cielecka na pokazie Gosi Baczyńskiej fot. East News

Agnieszka Maciąg na pokazie Gosi Baczyńskiej dla RESERVED fot. East News

 

"Moda i Trendy" pojawiły się na pokazie z kamerą i już niedługo będziecie mogli zobaczyć relację w tego wydarzenia!

Więcej o: