Fioletowe szpilki

Najmodniejsze w każdym calu
Fioletowe szpilki Najmodniejsze w każdym calu. Najmodniejsze w tym sezonie szpilki charakteryzują się kilkoma cechami: mają wysoki, dość smukły obcas, grubą podeszwę i otwarte palce. Najmodniejsze w tym sezonie szpilki charakteryzują się kilkoma cechami: mają wysoki, dość smukły obcas, grubą podeszwę obciągniętą materiałem, z którego wykonana jest góra buta i otwarte palce. Prezentowane szpilki mają to wszystko, a dodatkowo głęboki, bardzo odpowiedni na letni wieczór kolor fioletu oraz klasyczne zdobienie. Będą na miejscu także jesienią - noszone do grubych rajstop sprawdzą się aż do pierwszych wyraźnych chłodów. Buty kupisz w sklepie SzuSzop. Kosztują 79 zł.

 

Najmodniejsze w tym sezonie szpilki charakteryzują się kilkoma cechami: mają wysoki, dość smukły obcas, grubą podeszwę obciągniętą materiałem, z którego wykonana jest góra buta i otwarte palce.

 

Prezentowane szpilki mają to wszystko, a dodatkowo głęboki, bardzo odpowiedni na letni wieczór kolor fioletu oraz klasyczne zdobienie. Będą na miejscu takżejesienią - noszone do grubych rajstop sprawdzą się aż do pierwszych wyraźnych chłodów.

 

Buty kupisz w sklepie SzuSzop. Kosztują 79 zł.

 

SzuSzop